2 samoyedy!

Moderator: Anonymous2

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: 2 samoyedy!

Postprzez ada » 18 lip 2014, o 12:10

Dobrze, że póki co są bezpieczne. Jakim trzeba być psycholem, żeby wyrzucić psa z auta?!!!!!!!!!! Duże wyzwanie przed nowym właścicielem , oby taki szybko się znalazł.

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: 2 samoyedy!

Postprzez goloszka » 18 lip 2014, o 12:15

Nie wiem czy korzystacie z forum dogomani,tam na pewno znalazlaby sie pomoc,sama tam pomagam

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: 2 samoyedy!

Postprzez goloszka » 18 lip 2014, o 14:17

Jeslhp chcecie to moge zalożyc im watek na dogomani

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: 2 samoyedy!

Postprzez ada » 18 lip 2014, o 14:22

Im więcej osób będzie zapoznane z tematem , tym większe prawdopodobieństwo na znalezienie odpowiedniego domu , myślę, że to good idea :)

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: 2 samoyedy!

Postprzez Royal Winter Marta » 18 lip 2014, o 15:15

saymon napisał(a):Psiaki są pod opieką Skwierzyńskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt "Zwierzaki niczyje". Jest to parka w wieku około 3 lat.Zostały wyrzucone z samochodu(jest na to świadek)Sunia ma obecnie cieczkę,chłopczyk ma rany jak po walce na głowie i karku, jest na leczeniu antybiotykami.Na 26.07 przewidziana jest sterylizacja i kastracja i po tym terminie jest możliwa adopcja.Ale tylko ze względu na to jak są ze sobą zżyte dwójki na raz.
Najprawdopodobniej mieszkały wcześniej w końcu.Pani z którą rozmawiałem mówiła że nie potrafią cieszyć się wolnością,załatwiają się w końcu.
Niestety są pod dużym zainteresowaniem pseudo hodowli(szczególnie sunia).
No to tyle informacji.Teraz trzeba pomyśleć jak im pomóc :roll:



Nie róbcie zbędnego zainteresowania psami. Znów będzie problem jak z Willym, żeby wyjąć go ze schroniska.... :/
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: 2 samoyedy!

Postprzez Royal Winter Marta » 18 lip 2014, o 15:16

ada napisał(a):Im więcej osób będzie zapoznane z tematem , tym większe prawdopodobieństwo na znalezienie odpowiedniego domu , myślę, że to good idea :)


Ludzie... takie zainteresowanie zrobiliśmy Willym, a później były problemy, bo schronisko zobaczyło, że jest zbyt! Nie zakładajcie dodatkowych wątków, tylko zacznijmy działać po cichu! Jak chcecie szukać domu dla nich skoro nie mamy ich "u siebie" ?

Rany boskie...
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: 2 samoyedy!

Postprzez Royal Winter Marta » 18 lip 2014, o 15:19

Potem jakiś czub dowie się, że są samoyedy weźmie i za rok znów wyrzuci! Schronisko ma d.. gdzie psy pójdą :/
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 samoyedy!

Postprzez Gandalf » 18 lip 2014, o 16:24

Siberian Love napisał(a):Nie zakładajcie dodatkowych wątków, tylko zacznijmy działać po cichu! Jak chcecie szukać domu dla nich skoro nie mamy ich "u siebie" ?


Moim zdaniem nie masz racji . Jak na moje to dziewczyny dobrze mówią już trzeba ogłaszać że psiaki są w schronisku do adopcji w parze . Tak jak Szymon pisze psy są pod opieką TOZu więc nie pod opieką laików jak widać są czujni i widzą zainteresowanie pseuduchów , z pewnością nie wydadzą ich byle komu . A jak im pomożemy w ogłaszaniu to większa szansa na znalezienie fajnego domu . Moim zdaniem najlepiej adopcję zrobić bezpośrednio ze schroniska .
Obrazek

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: 2 samoyedy!

Postprzez goloszka » 18 lip 2014, o 16:58

Ja dalam tylko taki pomysl,bo wiem,ze na dogomani sa osoby,ktore szukaja domow,sa wizyty przedadopcyjne po,deklaracje na hotel,zeby nie siedzialy w schronie,sama mam pare deklaracji,ale ok jesli tak uwazacie to ok,tylko,ze ze schronu to kazdy moze isc adoptowac i na pewno w dwójke nie pójda

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 samoyedy!

Postprzez Gandalf » 18 lip 2014, o 17:06

goloszka napisał(a):zeby nie siedzialy w schronie,sama mam pare deklaracji,ale ok jesli tak uwazacie to ok,tylko,ze ze schronu to kazdy moze isc adoptowac i na pewno w dwójke nie pójda


Właśnie rozmawiałam z Szymonem i prosił żeby sprostować że psy nie są w schronisku są pod opieką stowarzyszenia tu ich strona http://www.zwierzaki-niczyje.pl/ na dole strony wyraznie napisane że nie jest to schronisko .
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NIEAKTUALNE / Outdated topics

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość