Do oddania roczny Samoyed

Moderator: Anonymous2

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1036
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 17:21

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez Lumikello » 20 sie 2015, o 00:30

a napewno to mieszanka kaukaza z samoyedem?? Bo ja kaukaza nie widzę w tym psiaku. A miałam kontakt z kilkoma owczarkami kaukaskimi.
Blog osobisty Questa, Bambi, Loli i Romana ;)
https://ogonkudlaty.blogspot.com

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1036
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 17:21

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez Lumikello » 20 sie 2015, o 18:54

Czy na 100% wiadomo, że to taka mieszanka a nie inna? Owczarki kaukaskie to olbrzymie psy i swoje też ważą.
Psiak ze zdjęcia nie wygląda na olbrzyma. A może to krzyżówka z jakimś innym owczarkowatym.

Bo szkoda, żeby miał przyklejoną łatkę złego psa po kaukaskich przodkach.


Kiedyś na bazarek do Szamocina przyjeżdżali sprzedawcy ze wschodu. Sprzedawali wszystko włącznie ze szczeniętami. No i kupił sobie facet owczarka niemieckiego. Maluch rósł jak na przysłowiowych drożdżach. Z czasem okazało się, że z owczarkiem niemieckim to on nie ma nic wspólnego. Z milutkiego szczeniaka wyrósł moskiewski stróżujący.

Tu też może być różnie..
Blog osobisty Questa, Bambi, Loli i Romana ;)
https://ogonkudlaty.blogspot.com

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez ada » 21 sie 2015, o 12:14

Lumikello napisał(a):Czy na 100% wiadomo, że to taka mieszanka a nie inna? Owczarki kaukaskie to olbrzymie psy i swoje też ważą.
Psiak ze zdjęcia nie wygląda na olbrzyma. A może to krzyżówka z jakimś innym owczarkowatym.
Bo szkoda, żeby miał przyklejoną łatkę złego psa po kaukaskich przodkach.
..


Czasem zdarza mi się przechodzić obok posesji strzeżonej przez dorosłe Kaukazy, mają tak słodkie szczeniaczkowe mordki, że nie mogę się oprzeć , żeby nie wsadzić ręki i nie pogłaskać. Fakt, że najpierw delikatnie przemawiam, i patrzę na reakcję, ale jak widzę takiego miśka, złaknionego kontaktu, merdającego ogonem na ogromnych łapach to nie mogę się oprzeć. :tulimy:
Ten " samoyed "na zdjęciu ma jak na kaukaza zbyt cienkie łapki, takie samoyedowe ( bez urazy dla wszystkich grubokościstych samoyedów) ;)


Lumikello napisał(a):Kiedyś na bazarek do Szamocina przyjeżdżali sprzedawcy ze wschodu. Sprzedawali wszystko włącznie ze szczeniętami. No i kupił sobie facet owczarka niemieckiego. Maluch rósł jak na przysłowiowych drożdżach. Z czasem okazało się, że z owczarkiem niemieckim to on nie ma nic wspólnego. Z milutkiego szczeniaka wyrósł moskiewski stróżujący..


Kiedyś słyszałam bardzo podobną historię, tylko, że z psiaka przywiezionego ze wschodu wyrósł mały niedźwiadek ;)

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez goloszka » 21 sie 2015, o 20:36

Długa dyskusja na temat kolczatki została przeniesiona do działu ŻYCIE Z SAMOYEDEM, Temat: Problemy Spacerowe.
MODERATOR




Ja stwierdzam jedno najlepiej tylko wypowiadac się w dziale JA I MÓJ SAMOYED i nigdzie wiecej,bo powiesz słowo to tak jakbys rozpętał trzecia wojnę światową uf nigdy wiecej nie wypowiem sie na zaden temat ,nie warto,bo i tak zostaniesz najgorsza,bez wiedzy itp.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez ada » 21 sie 2015, o 21:04

Goloszka, witaj w klubie :) Mnie już nazwano idiotą i głupkiem ( co prawda nie wprost, ale interpretacja postu nie pozostawiała złudzeń ), ale tak to już jest, kiedy kończą się argumenty, zostają tylko inwektywy. Pozdrawiam wszystkich mądrych i oświeconych. Ponad pewne autorytety nie masz prawa się wzbić, nie tutaj.Doceniam wiedzę i jakże logiczny sposób argumentacji, ale tak jak pisała Kinginia, czegoś tu jednak brakuje.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1036
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 17:21

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez Lumikello » 21 sie 2015, o 21:42

Temat rozhulał się w nie w tym kierunku co trzeba. Za chwile psia bida zginie wielkim offtopie
Blog osobisty Questa, Bambi, Loli i Romana ;)
https://ogonkudlaty.blogspot.com

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez Royal Winter Marta » 22 sie 2015, o 09:41

Kinginia napisał(a):Taaaak, porównanie z d**y.

Mam wrażenie, że na tym forum, to albo jesteś z nami, albo przeciwko nam, nie można mieć innego zdania i inaczej działać, a nie daj bóg powiesz to na głos ! Drżyjcie narody.



Sporo czasu potrzebowałaś, żeby to zauważyć :roll:

Wróćcie lepiej do tematu, bo szkoda psiny, a na chwilę obecną ginie w dyskusji o Żydach, Hitlerze, kolczatce itp.... :?
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 19:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez Q-nik » 25 sie 2015, o 17:16

nic sie tu nie zmieniło :lol:

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Do oddania roczny Samoyed

Postprzez Winterfield » 1 wrz 2015, o 10:22

Obszerny offtop został przeniesiony do działu ŻYCIE Z SAMOYEDEM, Temat: Problemy Spacerowe.
Link do dyskusji: viewtopic.php?f=9&t=136&p=26647#p26647
MODERATOR
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do NIEAKTUALNE / Outdated topics

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość