Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Moderator: Anonymous2

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 9 lut 2017, o 14:27

ada napisał(a):Jest tworzona lista zoopsycholgów i behawiorystów z całej Polski, aby każdy przyszły właściciel adoptowanych z tego miejsca psiaków, nie został bez pomocy.


Super! Powiem Wam, że jestem zszokowana zaangażowaniem i reakcją ludzi w tej całej trudnej sytuacji - uwierzycie, że podczas interwencji ludzie z całej Polski zjednoczyli się i jechali po te psy aby wziąć je na dt. Dla mnie to szok i jakieś światełko w tunelu w tej całej czarnej dziurze...

Bejbik
Posty: 24
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 00:25

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez marta.weselska » 13 lut 2017, o 01:33

Czy moglibyście mi napisać, gdzie znajdę tą listę behawiorystów?

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez Winterfield » 13 lut 2017, o 20:31

Nowe fotki

Obrazek

Obrazek
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Bejbik
Posty: 24
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 00:25

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez marta.weselska » 13 lut 2017, o 20:37

Dzisiaj trafi do mnie suczka z tej hodowli, jeżeli przejęto tylko jedną matkę samoyeda z maluchami to pewnie jest to ta którą tutaj opisujecie :)

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 13 lut 2017, o 20:44

marta.weselska napisał(a):Dzisiaj trafi do mnie suczka z tej hodowli, jeżeli przejęto tylko jedną matkę samoyeda z maluchami to pewnie jest to ta którą tutaj opisujecie :)


A skąd jesteś?

Bejbik
Posty: 24
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 00:25

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez marta.weselska » 13 lut 2017, o 20:48

Z Bydgoszczy. Organizowałam dużą zbiórkę darów dla tych psów u siebie w salonie pielęgnacji dla zwierząt. Przywieziono mi ją w sobotę razem z maltańczykiem, żeby doprowadzić je do porządku. Mówiono, że w sobotę wieczorem Lili (tak dano jej na imię) ma trafić do nowego domu. W niedzielę jednak dostałam informację, że adopcja się nie udała z powodów "niedogadania". Stwierdziłam, że to chyba musi być jakiś znak, że sunia nie znalazła domu. Zauroczyła mnie od pierwszego wejścia do salonu. Postanowiłam więc dać jej dom i opiekę.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 13 lut 2017, o 20:55

marta.weselska napisał(a):Z Bydgoszczy. Organizowałam dużą zbiórkę darów dla tych psów u siebie w salonie pielęgnacji dla zwierząt. Przywieziono mi ją w sobotę razem z maltańczykiem, żeby doprowadzić je do porządku. Mówiono, że w sobotę wieczorem Lili (tak dano jej na imię) ma trafić do nowego domu. W niedzielę jednak dostałam informację, że adopcja się nie udała z powodów "niedogadania". Stwierdziłam, że to chyba musi być jakiś znak, że sunia nie znalazła domu. Zauroczyła mnie od pierwszego wejścia do salonu. Postanowiłam więc dać jej dom i opiekę.



No to genialnie!!! Ja osobiście liczę na mnóstwo fotek bo od początku byłam również bardzo związana emocjonalnie zarówno z mamusią jak i maluchami, pomimo tego, że nigdy ich nie widziałam :) Wiem, że wszystkie maluszki mają już domki.

Bejbik
Posty: 24
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 00:25

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez marta.weselska » 13 lut 2017, o 20:58

Obiecuję wstawić fotorelację

Bejbik
Posty: 24
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 00:25

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez marta.weselska » 13 lut 2017, o 21:00

Jestem taka szczęśliwa a równocześnie pełna obaw bo nie miałam nigdy pod opieką psów rasy północnej. Mam dużą sunie owczarka niemieckiego mam nadzieje, że będą dobrymi koleżankami :) Spodziewajcie się sporo pytań z mojej strony na tym forum, chce żeby miała jak najlepiej.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 13 lut 2017, o 21:04

Nie martw się, poczekaj aż mała wtargnie do Twojego życia... Nie da się ich nie kochać :serducho: :serducho: :serducho:

A to forum to prawdziwa skarbnica wiedzy, są tu świetni ludzie, którzy zawsze służą dobrymi radami :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NIEAKTUALNE / Outdated topics

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość