Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Moderator: Anonymous2

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 778
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez Sambribert » 8 lut 2017, o 23:30

Wygląda na szczęśliwą. Oby znalazła najlepszy dom.
Obrazek

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez Anonymous2 » 8 lut 2017, o 23:36

Czytałam rano o tej interwencji i trochę odetchnęłam z ulgą, ze przynajmniej wśród wymienionych ras nie bylo samojedów... a jednak.
Mam nadzieję, że psiaki szybko znajdą odpowiednie domy. Ewentualnie mogę wstawić informację na grupy lekarzy/studentów weterynarii, ale to już zależy od osoby kierującej.

Swoją drogą z tego co czytałam dawniej byla to hodowla ZKwP, ale została przeprowadzona interwencja i zostali wyrzuceni. No i potem założyli własne stowarzyszenie.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 9 lut 2017, o 00:12

Suczka jest bardzo bardzo kontaktowa, bardzo lgnie do człowieka. Myślę, że nie będzie potrzebowała dużo czasu na "polubienie" nowego życia i swoich ludzi. Z resztą widać po zdjęciach jak już po tak krótkim czasie zaczyna się uśmiechać :serducho: :serducho: :serducho:
Dzielnie też znosi wizyty u weterynarza, jest bardzo grzeczna i spokojna, nie wykazuje strachu.
A maluszki...stają się coraz bardziej odważne, smaczki jak się okazuje to najlepsza rzecz pod słońcem i sprawiają cuda :loveu: :loveu:

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 9 lut 2017, o 00:17

Anonymous2 napisał(a):Ewentualnie mogę wstawić informację na grupy lekarzy/studentów weterynarii, ale to już zależy od osoby kierującej


Póki co chcemy aby informacja została wśród samoyedziarzy ;) ale dziękuję za propozycję!!

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez Royal Winter Marta » 9 lut 2017, o 11:05

mylukier napisał(a):A co z mamusia szczeniaków? Znaleziono hodowle z której pochodzi?



Ponawiam pytanie
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 9 lut 2017, o 12:45

Siberian Love napisał(a):
mylukier napisał(a):A co z mamusia szczeniaków? Znaleziono hodowle z której pochodzi?



Ponawiam pytanie


Znalazłam ją w międzynarodowej bazie danych ale tam był tylko kontakt do właściciela (nie hodowcy) i adres lecznicy, w której suczka została zachipowana. No i oczywiście data urodzenia itd. Dziewczyna, u której przebywają yedki napisała wiadomość do właściciela (telefonu nie było, tylko kontakt mailowy) i jak na razie bez odzewu. Czekamy...

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 9 lut 2017, o 12:50

I suczka miała podane tylko imię jak podejrzewam domowe - Sakura.

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez Zoja » 9 lut 2017, o 13:12

Data urodzenia i imie wlasciciela to bardzo duzo!! Hodowcy powinny poznac te dane, chociaz date urodzenia i sprawdzic czy w tym dniu mieli jakis miot!!

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez colekcjonerka » 9 lut 2017, o 13:26

Zoja napisał(a):Data urodzenia i imie wlasciciela to bardzo duzo!! Hodowcy powinny poznac te dane, chociaz date urodzenia i sprawdzic czy w tym dniu mieli jakis miot!!


Nie ma imienia i nazwiska właściciela - jest tylko formularz kontaktowy z właścicielem (bez jego danych) - suczka jest z hodowli ukraińskiej, nie polskiej dlatego na razie wstrzymałam się od podawania jakichkolwiek szczegółów bo ich po prostu nie znamy. Mamy już telefon do gościa, dzisiaj wieczorem ta dziewczyna ma do niego dzwonić więc być może będzie wiadomo coś więcej.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Zlikwidowano pseudohodowlę-samoyedy szukają domków

Postprzez ada » 9 lut 2017, o 14:18

Jest tworzona lista zoopsycholgów i behawiorystów z całej Polski, aby każdy przyszły właściciel adoptowanych z tego miejsca psiaków, nie został bez pomocy.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NIEAKTUALNE / Outdated topics

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość