Samojed samiec w schronisku w Warszawie

Moderator: Anonymous2

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Samojed samiec w schronisku w Warszawie

Postprzez Anonymous2 » 26 lut 2017, o 11:06

http://www.napaluchu.waw.pl/ostatnio_zn ... /011700512

Pies znaleziony 25.02 w Raszynie na Gałczyńskiego.

Bejbik
Posty: 15
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:13

Re: Samojed samiec w schronisku w Warszawie

Postprzez venna » 27 lut 2017, o 00:06

Coś wiadomo?

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Samojed samiec w schronisku w Warszawie

Postprzez Royal Winter Marta » 27 lut 2017, o 00:23

Bierze mnie odrazu do wymiotów na samą myśl o tym, że ta psona jest tam... Niestety kilka lat temu wyjmowałam stamtąd samoyeda wspólnie z pomocą członków naszego forum. Trwało to wieki.
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samojed samiec w schronisku w Warszawie

Postprzez Anonymous2 » 27 lut 2017, o 11:02

Siberian Love napisał(a):Bierze mnie odrazu do wymiotów na samą myśl o tym, że ta psona jest tam... Niestety kilka lat temu wyjmowałam stamtąd samoyeda wspólnie z pomocą członków naszego forum. Trwało to wieki.


Psiak prawdopodobnie został już odebrany przez właścicieli, bo nie ma go w bazie kwarantanny.

Sporo jeździłam w przeciągu ostatnich kilku miesięcy do Schroniska na Paluchu i gdyby mój pies się zgubił to wolałabym, żeby trafił właśnie tam niż do jakiegokolwiek innego schroniska czy fundacji albo nawet prywatnego domu. Obecnie nie ma już Pani Dyrektor, która była kilka lat temu, zaplecze lekarsko-weterynaryjne jest bardzo dobre (pewnie najlepsze w Polsce), a opiekunowie zwierząt są pracowici i znają swoich podopiecznych. Dodatkowo jest dużo wolontariuszy, którzy wychodzą na spacery i jeśli coś się dzieje z psem to zgłaszają lekarzom.

Po sytuacji z wyciąganiem samojeda, o którym piszesz również miałam awersję do tego schroniska, ale na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń zmieniłam zdanie.

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Samojed samiec w schronisku w Warszawie

Postprzez Royal Winter Marta » 27 lut 2017, o 11:22

Ja współpracowałam z tym schroniskiem za rządów słynnej Pani Dyrektor. Zapelcze weterynaryjne pozostawiało wiele wąpliwości. Co do pracy wolontariuszy nigdy nie miałam żadnych zarzutów. To ludzie z ogromnymi serduchami i zaangażowaniem
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:04

Re: Samojed samiec w schronisku w Warszawie

Postprzez KingsizeSamoyeds » 27 lut 2017, o 13:47

samek w domu :)

Powrót do NIEAKTUALNE / Outdated topics

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość