Oddam młodego samoyeda.

Moderator: Anonymous2

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 17:12

Oddam młodego samoyeda.

Postprzez BreaQ » 21 lip 2017, o 19:20

Witam,
Oddam młodego samoyeda. Jakiś czas temu dostałem od znajomych psa (tak wiem, opinie zostawcie dla siebie, wg nich był to cudowny prezent) problem w tym, że ja pracuję i licząc z dojazdem nie ma mnie przynajmniej 9h dziennie. Pies jest wtedy sam i po prostu demoluje mieszkanie, sąsiedzi zgłaszali mi że też szczeka i wyje, starałem się go ogarnąć, ale nie sądzę żeby pobyt u mnie był dla niego dobry, szczególnie zwracając uwagę na rasę. Piesek ma na chwilę obecną niecałe 7 miesięcy. Starałem się o niego dbać i zapewniać mu wszystko czego potrzeba, jest odrobaczony i zaszczepiony, wg weterynarza zdrowy (sam się nie znam ale wygląda wszystko dobrze) karmiony karmą suchą Royal Canin Hypoallergenic. Posiada rodowód. Reaguje na Imie, choć na tym etapie pewnie i do innego się go da przyzwyczaić, siada i czasem czeka. Dobrze znosi podróże samochodem (czasem z nim jeżdżę do pobliskich większych parków). Wiem, że mógłbym go sprzedać, ale wolę go oddać w dobre ręcę, do kogoś kto się nim zaopiekuje, wytresuje i będzie mógł mu zapewnić więcej czasu.
Kontakt:
breaq1@gmail.com

Pozdrawiam,
BreaQ

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Oddam młodego samoyeda.

Postprzez Achaja » 21 lip 2017, o 19:32

A może poproś o pomoc hodowcę? On najlepiej pokieruje wyborem dobrego domu dla psa.

Samoyedy za darmo to łakomy kąsek dla pseudohodowli. Hodowca pomoże Ci tego uniknąć.
Obrazek

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 17:12

Re: Oddam młodego samoyeda.

Postprzez BreaQ » 29 lip 2017, o 03:36

Nieaktualne
Zgłosiło się sporo osób, myśle ze wybrałem najlepszy nowy dom.

Powrót do NIEAKTUALNE / Outdated topics

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości