Młody pies szuka domu

Moderator: Anonymous2

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Młody pies szuka domu

Postprzez Winterfield » 22 maja 2013, o 11:25

info ze starego forum:

Witam wszystkich ,
Szukam DOBREGO domu dla młodego samoyeda. Jesteśmy dla niego domem tymczasowym, niestety nie może u nas zostać ze względu na trudne relacje z dojrzałą suką-rezydentką.
Pies jest bez rodowodu. Nie sprawia żadnych problemów pod jednym warunkiem – musi być wyspacerowany. 2 spacery dziennie po 30-45minut to absolutne minimum. Oczywiście, wszyscy wiedzą, że tego spacerowania powinno być dużo więcej, przynajmniej co kilka dni. W przeciwnym wypadku będzie szczekał, kopał dziury w ogrodzie i ogryzał krzaczki. Piszę to celowo, jako ostrzeżenie dla osób, które chciałyby mieć pięknego białego pieska do biegania po podwórku. Jeśli pies nie będzie miał zrealizowanych swoich podstawowych potrzeb będzie powodem złości i frustracji dla swoich właścicieli.
Pies ma bardzo zrównoważoną psychikę, uwielbia dzieci, jest absolutnie godny zaufania. Potrzebuje bliskiego kontaktu z ludzką rodziną. Stosunek do innych psów bardzo dobry. Najlepiej żeby trafił do domu, w którym jest już inny, młody (przynajmniej duchem) pies. Uwielbia psie zabawy, gonitwy i przepychanki. Bardzo chętnie pracuje z przewodnikiem, ładnie się koncentruje, szybko się uczy, bawi się zabawkami, aportuje – to dobre podstawy, żeby zrobić z nim trochę posłuszeństwa. Właściwie o cokolwiek Państwo zapytalibyście, to odpowiem – bez problemów, super, extra. Nie chciałabym, żeby pies został tylko podwórzowym burkiem. Może mieszkać także w bloku, nie niszczy, nie szczeka (pod warunkiem – akapit 2), potrafi zostawać w klatce. To jest po prostu wspaniały pies!
Zastrzegam sobie prawo wyboru przyszłego właściciela. Nie chodzi o to, żeby szybko pozbyć się psa, tylko żeby znaleźć mu odpowiedni dom. Postaram się dołączyć zdjęcia, tylko muszę je najpierw zrobić. Parafrazując - samoyed, jaki jest, każdy widzi…

Kontakt: 601149852.
Miejscowość: Tychy
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Młody pies szuka domu

Postprzez Gandalf » 22 maja 2013, o 11:43

O matko znowu samek do adopcji :evil:
Coś zła passa ostatnio .
Mam nadzieję że tym razem trafi na odpowiedzialnych właścicieli , oby szybko ;)
Obrazek

Junior
Posty: 183
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 20:20

Re: Młody pies szuka domu

Postprzez Yederis » 17 paź 2013, o 19:26

I wiadomo coś? Niestety nie widziałam tego wątku na starym forum ;/

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Młody pies szuka domu

Postprzez Winterfield » 17 paź 2013, o 20:45

Należałoby zadzwonić pod wskazany nr telefonu, bo stare forum już nie istnieje.
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Junior
Posty: 183
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 20:20

Re: Młody pies szuka domu

Postprzez Yederis » 17 paź 2013, o 21:36

Zauważyłam całkiem niedawno własnie.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młody pies szuka domu

Postprzez Anonymous2 » 26 lis 2014, o 12:06

Ogłoszenie nieaktualne. Napisałam do właścicieli i otrzymałam informację, że piesek znalazł dom. :)

Powrót do NIEAKTUALNE / Outdated topics

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości