Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2018

Mioty przeszłe / Past litters
Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2018

Postprzez Winterfield » 20 lis 2017, o 14:41

Z wielką radością informuję o - być może ostatnim miocie mojego Heniutka w Polsce - przed przejściem na zasłużoną emeryturę w roli reproduktora :D Także miot wersja very limited!!
Przyjdzie na świat prawdopodobnie w styczniu 2018, trzymamy mocno kciuki, łapki, wszystko co się da :loveu:
Miot przyjdzie na świat w początkującej, ale zaufanej hodowli Raising Fluffy, gdzie zarówno ja (zaufałam i wysłałam tam najważniejszego faceta w swom życiu /obok P. oczywiście :pp:/ na wczasy ponad tygodniowe i nie mam zastrzeżeń, wręcz chwalę!!), jak i Heniutek możemy potwierdzić doskonałe warunki życia psów, rozpusty (teraz tęskni za ciocią Beatą i za galaretką z wołowinki i odmawia jedzenia w domu :cojest: !!) - w sensie rozpieszczania psów :haha: i dbałości o psi komfort i życie :loveu:
Generalnie - hodowla początkująca, ale z wieeeelkim sercem do psów :serce: :serducho: polecam! a w rasie trochę już siedzę i niejedno widziałam :haha:

Rodzicami miotu zostaną:

Interchampion
Grand Champion Rumunii
Champion Polski
Champion Rosji
Champion Litwy
Champion Ukrainy
Champion Słowacji
Champion Rumunii
Młodzieżowy Champion Polski

HONEY The Glow Of The Snowy Star
HD-A, oczy - OK (+ gonioskopia 2017 OK + Schrimmer's test 2016 OK, 2017 - KCSRE)

Zasłużony, sprawdzony i znany reproduktor. One of the kind, król królów, pies od zadań specjalnych :)
Pies pochodzący z topowej polskiej hodowli - jeden z najbardziej utytułowanych psów w niej urodzonych i jeden z najbardziej utytułowanych psów w Polsce. Imponujący samiec o bardzo mocnym kośćcu, samczej mocnej (misiowatej w wyrazie) głowie, doskonałej w gatunku szacie. Sporej wielkości (60cm w kłębie), szczycący się doskonałymi proporcjami i pięknym ruchem.
Pies od zadań specjalnych - król w naszym domu :) Hanuś jest psem, który odniósł znaczące sukcesy wystawowe i sportowe, jest liderem zaprzęgu Samoyedów... i choć świetnie sprawdza się w zaprzęgu - jest przy tym psem bardzo spokojnym, opanowanym, pewnym siebie, lecz nie dominującym. Ma dość melancholijne, przytulaśnie usposobienie i kocha spokojne życie rodzinne przeplatane rozrywką w formie treningów.
Misiowaty przytulaśny charakter przekazuje potomstwu... jego dzieci z różnych miotów sprawdzają się doskonale w dogoterapii (pracując z dziećmi), ale także w sportach i wystawach. Jest ojcem championów, zaś jego potomstwo mieszka na kilku kontynentach ciesząc swym towarzystwem właścicieli.
Więcej o Hanusiu: http://www.winterfield.pl


oraz suczka hodowlana

DHARMA - DROGA ŻYCIA Nordpies
HD-A, oczy - OK

Młodziutka suczka hodowlana o niezwykle wdzięcznej ekspresji i pięknej anatomii. Nieduża, ale bardzo proporcjonalna, o prawidłowym kośćcu i imponującej białej szacie. Bardzo sucza w wyrazie, kompaktowa suczka pochodząca z podwrocławskiej hodowli Nordpies, niosąca także geny hodowli Powiew Północy. Fiba, bo tak nazywa się w domu, jest radosną, rodzinną suczką o doskonałym temperamencie typowym dla rasy, miałam okazję ją poznać i naprawdę ujmuje za serce :loveu:


Rodowód jest połączeniem genów skandynawskich w dużej mierze (duńskie geny Mamuska, Cabaka, szwedzkie Dragviken) i sprawdzonych starych polskich genów.


***

Rezerwacje - hod. Beata Piętak, 607340300

Obrazek


I parę wspólnych fotek przed / po randce :loveu:


Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez colekcjonerka » 20 lis 2017, o 15:01

CUDNA para i przepiękne randkowe zdjęcia :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

Trzymam kciuki!!!!! :D

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez Winterfield » 20 lis 2017, o 15:03

I jeszcze dodam jedno... takie trochę WTF, kiedy Heniut twierdził, że jeszcze za wcześnie, a Fibcia mocno go namawiała :hahaha: :hahaha:

Obrazek
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 23:27

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez Raising Fluffy » 20 lis 2017, o 17:46

Winterfield napisał(a):Z wielką radością informuję o - być może ostatnim miocie mojego Heniutka w Polsce - przed przejściem na zasłużoną emeryturę w roli reproduktora :D Także miot wersja very limited!!
Przyjdzie na świat prawdopodobnie w styczniu 2018, trzymamy mocno kciuki, łapki, wszystko co się da :loveu:
Miot przyjdzie na świat w początkującej, ale zaufanej hodowli Raising Fluffy, gdzie zarówno ja (zaufałam i wysłałam tam najważniejszego faceta w swom życiu /obok P. oczywiście :pp:/ na wczasy ponad tygodniowe i nie mam zastrzeżeń, wręcz chwalę!!), jak i Heniutek możemy potwierdzić doskonałe warunki życia psów, rozpusty (teraz tęskni za ciocią Beatą i za galaretką z wołowinki i odmawia jedzenia w domu :cojest: !!) - w sensie rozpieszczania psów :haha: i dbałości o psi komfort i życie :loveu:
Generalnie - hodowla początkująca, ale z wieeeelkim sercem do psów :serce: :serducho: polecam! a w rasie trochę już siedzę i niejedno widziałam :haha:
(...)

Paulinko, to ja dziękuje za zaufanie...Dbałam o Hanusia najlepiej jak mogłam...Przekochany misiu z niego :serducho: :serducho: :serducho: . No i spisał się na medal :jupi: :jupi: :jupi:

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez iwa » 20 lis 2017, o 19:41

Potwierdzam - Fiba to bardzo słodka suczka :serducho:
A przy okazji tej randki, mogłam poznać osobiście Hanisława :) Fajny z niego Misio :D

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 23:27

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez Raising Fluffy » 8 gru 2017, o 21:15

Z wielka radością chciałam poinformować, że w dniu dzisiejszym ciąża Fibi została potwierdzona :serducho: :serducho: :serducho:

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez Winterfield » 8 gru 2017, o 23:31

No to czekamy na Heniutkowe dzieci! :loveu: :loveu:
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 14:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez Arctic Challenge » 6 sty 2018, o 13:56

duńczyki i duńczyki bardzo jestem ciekawa tego miotu
trzymam kciuki i powodzenia

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez Winterfield » 19 sty 2018, o 12:55

I oto są!! :loveu: Piątka wspaniałych maluchów urodzona 14 stycznia 2018. 1 chłopak i 4 dziewuchy :)
Fibcia spisała się na medal, z tego co mi wiadomo :loveu: my zaś z Hanisławem trzymaliśmy mocno kciuki!
Są jeszcze dostępne szczenięta w tym miocie, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Beata Piętak, tel. 607340300
https://www.facebook.com/raisingfluffysamoyeds/

Paulina Adamska
http://www.winterfield.pl


a oto dzielna mama z dziećmi :serducho:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Miot w hodowli Raising Fluffy - HONEY & FIBA - Styczeń 2

Postprzez iwa » 19 sty 2018, o 21:38

Cudne dzieciaczki :serducho: A Fibka spisała się świetnie :)

Następna strona

Powrót do MIOTY / Litters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości