Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Junior
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 23:35

Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez RAINBOW » 24 lip 2014, o 17:09

Jestem swieżo upieczona wlascicielka samoyedki Snowy z hodowli panstwa Mirki i Jacka Nowakow.Mam takze od roku samoyedke -krasnoludka(jest bardzo malych rozmiarow,ma mikroftalmie w oku i jest z innej hodowli).Pomimo tego ze jest chora kochamy ja bardzo.Snowy za to tchnela w nas nowe zycie.Jest zupelnie zwariowanym beztroskim 4 miesiecznym pieszczochem.polykajacym namietnie moje ksiazki.Niedlugo wystawa u nas w Chojnicach.Przyjde zobaczyc pieknosci i championy.Pozdrawiam.

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez Achaja » 24 lip 2014, o 18:57

Witaj na forum Raindbow :)
Bardzo CI współczuję choroby Twojego pierwszego yedka. Wiem jak to jest bo moja kolaczka ma bardzo chore serce i też niedowidzi na jedno oko. To straszne kiedy musimy oglądać nieszczęście swojego psa ale jestem pewna, że cudowna kompanka odpowiednio poprowadzi ją przez życie i wzrok będzie miała za dwójkę yedków :D
Obrazek

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez goloszka » 24 lip 2014, o 19:08

Witamy witamy

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez Gandalf » 24 lip 2014, o 19:51

Witam Was na forum :) Podwójnie się cieszę że tu jesteście ponieważ właśnie Raindbow to drugi piesek z miotu R któremu dane mi było nazwać go . Z racji tego jak już pisałam że czasu dostałam na to nie za dużo ja myślałam nad imieniem chłopca a moja córka nad imieniem suczki :) I tak padło na Raffaello i RAINBOW . Mam nadzieję że właśnie będzie taką kolorową tęczą w Waszym życiu ;) Tego wam życzę :) Czekam na zdjęcia mam nadzieję że niebawem wstawisz .
Obrazek

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1036
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 17:21

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez Lumikello » 24 lip 2014, o 20:14

Witaj na forum :D

Pozdrawiam z moimi łobuziakami :)
Blog osobisty Questa, Bambi, Loli i Romana ;)
https://ogonkudlaty.blogspot.com

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez Winterfield » 24 lip 2014, o 20:35

Obszerna pyskówka została przeniesiona do działu HODOWLA, Temat: "Rozważania na temat hodowli".
Rozmówców zapraszam tutaj: viewtopic.php?f=69&t=484&start=660
Moderator.
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez Winterfield » 24 lip 2014, o 20:38

Witaj Rainbow na forum :) zgadzam się w 100% z wypowiedzią Uli - mam nadzieję, że młoda Samoyedka pomoże pierwszej suni w życiu z chorobą :)
Życzę dużo zdrówka dla obu! Pozdrawiam serdecznie i liczę na fotki Twoich pociech :)
Mam nadzieję, że poznamy się w Chojnicach! :D poznasz nas po najbardziej biszkoptowym Samoyedku! :twisted:
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez iwa » 24 lip 2014, o 21:02

Witamy :-)

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez Zoja » 24 lip 2014, o 22:05

Witamy serdecznie :)

P.s.tęcza po angielsku to 'rainbow' (bez d) ;)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez Winterfield » 24 lip 2014, o 22:07

W rodowodzie chyba jest ok, bo Aga kazała najpierw Jackowi sprawdzić w słowniku jak to się pisze :lol: :lol:
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości