Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Junior
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 9 kwi 2014, o 15:21
Lokalizacja: Puck

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez kasia_21 » 25 lip 2014, o 19:33

Ooooooo witamy rodzeństwo! :D Nareszcie :) Rafcio już merda ogonkiem :)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 23:35

Re: Czesc!Własnie dolaczylam do Was!Pozdrawiam!

Postprzez RAINBOW » 29 wrz 2014, o 20:47

Dziekuje wszystkim za mile przywitanie i przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalam.Mialam tyle rodzinnych spraw i niepowodzen ,ze nie mialam kiedy.Teraz troche odetchnelam i moge,po pierwsze odpisac po drugie,przedstawic moje kochane dziewczynki.tylko po kolei.Macie racje ze popelnilam gafe z imieniem.Slepa jestem i przeoczylam litere i gdy sie zorientowalam juz bylo po logowaniu.Przepraszam.Z niektorymi osobami zapoznalam sie juz w Chojnicacg i bardzo mi milo.Mam nadzieje ze z reszta kiedys sie spotkamy.Wystawiam Snowka w Darlowie i w Poznaniu to moze bedzie okazja.Brat Rafii i Rainbow,Randalf,po prostu wymiata wystawy ;) Pozazdroscic bo moj diabelek uparty robi co chce.Ucze ucze i ucze i marnie to wyglad.Chociaz w Sopocie na miedzynarodowej dostala wybitnie obiecujaca.Uf!ale sie nagadalam.Starsza Aila po badaniach u dr.Gancarza-mikropftalmia potwierdzona.Moje kochanie a jest taka mila i spokojna.Pozdrawiam wszystkich do milego gryzdania :D

Poprzednia strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości