Witam wszystkich!

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Posty: 70
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 18:28

Witam wszystkich!

Postprzez Winter Sky » 1 sie 2014, o 11:09

Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami Hope, słodziutkiej dziewczynki. Hope skończyła 29 lipca 3 miesiące. Jest cudowna... Choc przy ostatnich upałach, to właściwie cały czas śpi. A kiedy już się budzi, gdzieś w okolicach 18.00, to wyrusza na łowy! Karma może leżec cały czas w misce, a nasz pies i tak woli łapac żaby, ślimaki, wczoraj znalazłam w jej paszczy motyla, a najbardziej się załamałam, kiedy przytaszczyła przed taras zagryzionego ptaka, chyba nam się trafił pies myśliwski :D.

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Winterfield » 1 sie 2014, o 11:11

No nareszcie jesteście!! :D
Koniecznie załóżcie małej Hope galerię w dziale JA I MÓJ SAMOYED :)
I zapraszam do dzielenia się doświadczeniami z życia z małą psotką :)
Uściski ode mnie i Hanusia dla małej ślicznotki!
Paulina
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Achaja » 1 sie 2014, o 16:49

Witajcie na forum i miłej zabawy :)

Szini napisał(a):J[...] a najbardziej się załamałam, kiedy przytaszczyła przed taras zagryzionego ptaka, chyba nam się trafił pies myśliwski :D.


Achaja robi to samo. Dzisiaj przywitała mnie z myszą w zębach ;) Na szczęście ostatni rok nauki, że zdobyczy się nie zjada nie poszedł w las i na komendę wypluwa :twisted:
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 19:35

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Bianka » 1 sie 2014, o 17:34

Witamy :) Przepiękne imię Hope! :)
Z Bianką mam to samo. Ostatnio w nocy w ogóle nie chce przychodzić spać do domu. Wyłapuje na podwórku myszy, bo zaczęły się żniwa i paskudy cisną się do domów, a rano muszę zbierać trupki :roll: czasem również trafi się jakiś biedny ptaszek... :cry:
"Psy patrzą na nas z szacunkiem,
koty z pogardą,
a świnie jak na równych sobie."

Winston Churchill.

Puppy
Posty: 70
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 18:28

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Winter Sky » 1 sie 2014, o 18:28

Dzięki. Myślałam, że z Hope coś nie tak :D . Muszę nauczy ją wypluwac, bo teraz to ze zdobyczą ucieka.

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Witam wszystkich!

Postprzez goloszka » 1 sie 2014, o 22:00

Moj Benek ostatnio zjadl takiego slimaka,cala mordke mial ze śluzu fu

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Zoja » 3 sie 2014, o 19:23

Cairo zasmakował w polskich dżdżownicach :P

Puppy
Posty: 70
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 18:28

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Winter Sky » 3 sie 2014, o 19:59

Widzę, że menu robi się coraz ciekawsze :D

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Zoja » 3 sie 2014, o 20:13

:lol: zapomniałam dodać że Cairo lubuje się w owczych bobkach i trupkach :lol: chociaż teraz rzadko miał okazję przez ostatni miesiąc, liczę że może już wyrósł hehe ;)

Puppy
Posty: 70
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 18:28

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Winter Sky » 3 sie 2014, o 20:45

Właśnie byłam z Hope na krótkim spacerze i okazuje się, że nasze szczęscie wciągnęło czepek kąpielowy. Przeraziłam się dziwnym, niebieskim kolorem odchodów. Rodzinne dochodzenie wykazało, że brakuje połowy niebieskiego czepka. :D . Cieszę się tylko, że nie skończyło się biegunką, jak po zupie pomidorowej, którą nakarmił ją dziadek. Spędziłam cały dzień na zimnych kafelkach podając jej wodę po kropelce. Widzę, że życie z samoyedem jest pełne niespodzianek. Tak sobie pomyślałam o tych myszach, że ta umiejętnośc to by się jesienią w garażu przydała. Tylko muszę iśc na jakieś szkolenie, bo komenda wypluj jeszcze nie wychodzi...

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości