Przywitanie

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Posty: 47
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 21:34
Lokalizacja: Rosko k/Czarnkowa

Przywitanie

Postprzez sylwian » 7 paź 2014, o 23:31

Witam
Nazywam się Sylwia.
Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad zakupem psa odpowiedniego dla naszej rodziny. Po przestudiowaniu informacji o różnych rasach, postanowiliśmy, że odpowiada nam pies rasy Samoyed. Dużo czytałam o tej rasie, o pielęgnacji, żywieniu, chorobach, wadach oraz o sporcie który uprawiają te psy itd.
Na początku września pojechaliśmy do hodowli The Glow Of The Snowy Star Państwa Nowaków, gdzie mieliśmy możliwość poznać psy i pobyć w ich towarzystwie :) . Za co bardzo dziękujemy oraz za istotne informacje o opiece nad psem.
Zakochaliśmy się w tych psach i dlatego następnego dnia zamówiliśmy w tej samej hodowli pieska, który przyjdzie na świat wiosną 2015r. Z niecierpliwością czekamy na tą chwilę. :)
Ostatnio edytowano 7 paź 2014, o 23:41 przez sylwian, łącznie edytowano 2 razy
Archie

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Przywitanie

Postprzez Winterfield » 7 paź 2014, o 23:37

Witam serdecznie :) i gratuluję przyszłego domownika :) mam nadzieję, że znajdziesz tutaj masę przydatnych informacji i czas oczekiwania minie szybko :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Puppy
Posty: 47
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 21:34
Lokalizacja: Rosko k/Czarnkowa

Re: Przywitanie

Postprzez sylwian » 7 paź 2014, o 23:44

Dziękuję za powitanie. Tak mam nadzieję, że ten czas minie w miarę szybko, ponieważ do wiosny to jeszcze trochę czasu.
Archie

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Przywitanie

Postprzez Gandalf » 8 paź 2014, o 14:50

I my witamy serdecznie przyszłego właściciela yeda :) Też mam pieska właśnie z tej hodowli :)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 632
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywitanie

Postprzez Kinginia » 8 paź 2014, o 16:14

Witam serdecznie :)
Znam to uczucie, kiedy czekanie na pieska wydłuża się w nieskończoność. Ale przynajmniej jest chwila czasu na "poznanie teoretyczne" rasy :)

Puppy
Posty: 47
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 21:34
Lokalizacja: Rosko k/Czarnkowa

Re: Przywitanie

Postprzez sylwian » 9 paź 2014, o 00:16

Dziękuję wszystkim za powitanie :D
Archie

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 778
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Przywitanie

Postprzez Sambribert » 9 paź 2014, o 22:13

Witam, czekanie na szczeniaka ciągnie się w nieskończoność ale jak już maluch pojawi się w domu to godziny zamieniają się w sekundy. Wczoraj oglądałam zdjęcia z pierwszego dnia z Amber i aż ciężko mi uwierzyć jak szybko urosła. Przy okazji skąd jesteś? Wielkopolska z której strony?
Obrazek

Puppy
Posty: 47
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 21:34
Lokalizacja: Rosko k/Czarnkowa

Re: Przywitanie

Postprzez sylwian » 9 paź 2014, o 23:05

Mieszkam w miejscowości Rosko koło Czarnkowa niedaleko Piły.
Archie

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 778
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Przywitanie

Postprzez Sambribert » 9 paź 2014, o 23:42

Szkoda że nie bliżej Poznania ;)
Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 23:58
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Przywitanie

Postprzez MagiaSyberii » 10 paź 2014, o 00:14

Ja również witam :) . Też wiem co to znaczy czekanie na tego wymarzonego psiaka, od stycznia czekamy na pieska z miotu "T", ale czekanie na pewno się opłaci :D ( wiem to po mojej suni Bishy), emocje jeszcze bardziej wzmagają się gdy szczeniaki przychodzą na świat, dla tego my już siedzimy jak na szpilkach i tylko czekamy na nowe fotki i informacje o psiaczkach :D
Obrazek

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości