Witam serdecznie :)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 12
Dołączył(a): 8 paź 2014, o 15:32

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez vitae » 8 paź 2014, o 22:17

Też myślę o zaprzęgach kołowych i nie ale hodowczyni powiedziała mi żebym się tak szybko nie nakręcała i dała najpierw psu dorosnąc zanim zacznę nim 'orac' w przenośni :)
Wałbrzych jest 5-7.12 jeszcze nie ma konkretnej daty a ja jestem z Wrocławia (tak jakby bo powoli przenoszę swoje psy do siebie do zachodnich Niemiec).
A ty skąd jesteś goloszka?
A na zachód gdzie się wybieracie Winterfield?

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez Winterfield » 8 paź 2014, o 22:32

Hodowca dobrze prawi ;) najlepiej poczekać do 12 miesiąca, wcześniej uczyć kierunków i delikatnie namawiać do ciągnięcia, bez obciążania stawów :)
na zachodzie nie bywamy, najbliżej Was to chyba Słowacja, jakoś tak w naszym przeliczniku Wrocław jest daleko (choć to niejako rodzinne strony mojego M.), a taka Ukraina, Słowacja czy Rumunia blisko :twisted: :lol:
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez goloszka » 8 paź 2014, o 22:32

Ja jestem z Nowej Rudy

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez goloszka » 8 paź 2014, o 22:34

80km od Wrocławia

Poprzednia strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości