Witam się

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 13:04
Lokalizacja: Poznań

Witam się

Postprzez psychollek » 9 paź 2014, o 13:10

Hej hej, od połowy grudnia będziem szczęśliwymi włascicielami samka (Miot T : The Glow Of The Snowy Star) :) Nie mozemy się doczekać :).
lokacja: Poznań.

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam się

Postprzez Winterfield » 9 paź 2014, o 13:57

Witam serdecznie! Czy to Wy byliście na zawodach w Minikowie zapoznać się z białasami? :)
jeśli tak, to serdecznie pozdrawiamy - ekipa startująca :D
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 13:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam się

Postprzez psychollek » 9 paź 2014, o 14:22

tak/wiem ;)

Rozumiem, że będziecie w poznaniu za tydzień ?

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam się

Postprzez Winterfield » 9 paź 2014, o 14:48

Nas nie będzie niestety, ale będzie mnóstwo innych samoyedów :) będzie na co popatrzeć :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 23:58
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Witam się

Postprzez MagiaSyberii » 9 paź 2014, o 20:19

Witam przyszłych właścicieli braciszka naszego psiaczka z miotu T The Glow Of The Snowy Star :D , my już nie możemy się doczekać naszego białego puszka, każde jednorazowe wejście na forum lub facebooka równa się z wypatrywaniem kolejnych zdjęć maluchów :roll: , a jak u was to wygląda ? :)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 778
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam się

Postprzez Sambribert » 9 paź 2014, o 22:08

Bardzo nam miło że w Poznaniu :) Pół roku temu myślałam że u nas nie ma wcale białasków :)
Obrazek

Puppy
Posty: 47
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 21:34
Lokalizacja: Rosko k/Czarnkowa

Re: Witam się

Postprzez sylwian » 9 paź 2014, o 23:10

Witam serdecznie. Ja również z tej samej hodowli oczekuję pieska ale na wiosnę 2015r.
Archie

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 13:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam się

Postprzez psychollek » 10 paź 2014, o 11:42

Winterfield: nie będzie Hanusia :/
MagiaSyberii: podobnie ;]
Sambibert: Około pół roku temu spotkalismy jednego w tramwaju na franowo i moja Żona się absolutnie zakochała (Ja się absolutnie zakochalem w sobotę - Furio jest najpiękniejszym psem jakiego kiedykolwiek widziały moje oczy).
sylwian: wiem, czytałem :), my też mieliśmy raczej mieć okazje mieć pieska później, ale w miocie T urodziło się więcej Piesków i ostatni został przez nas zacharapcony na zawodach na które i tak planowaliśmy jechać :).

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam się

Postprzez Winterfield » 10 paź 2014, o 11:52

Hanuś po zawodach zrzucił całą sierść i jest teraz Misterem Bikini :P przez najbliższe 2 miesiące nie pokaże się w miejscu publicznym :twisted: :lol:

Furiatek niezmiennie podbija serca :lol: ten to wie, jak się przypodobać ;)
a tak swoją drogą, w Poznaniu mieszka przepiękny Szinuk, czyli Gandalf z hodowli The Glow Of The Snowy Star :) ten też ma rzesze fanów :D
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 13:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam się

Postprzez psychollek » 10 paź 2014, o 12:06

Wiemy o jego istnieniu ;] ale Gandalfa nie widzialem jeszcze na oczy.

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości