Witam się

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam się

Postprzez Winterfield » 10 paź 2014, o 12:37

Na Gandalfa trzeba się zaczaić w Lasku Marcelińskim :P często tam bywa z właścicielką :twisted: :twisted:
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 19:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam się

Postprzez Fredzia » 10 paź 2014, o 16:37

Z Poznania też my (ERIS z Reptowskiego Lasu) - też bywamy w lasku, ale zdecydowanie częściej nad Wartą ;)
http://anteris.cba.pl

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 13:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam się

Postprzez psychollek » 10 paź 2014, o 17:19

Nie no - my w zupełnie innej części - piatkowo/morasko

Puppy
Posty: 47
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 21:34
Lokalizacja: Rosko k/Czarnkowa

Re: Witam się

Postprzez sylwian » 11 paź 2014, o 00:48

Też planowałam jechać na zawody ale byliśmy na imprezie i nici z tego, może następnym razem. :cry:
Ostatnio edytowano 11 paź 2014, o 00:58 przez sylwian, łącznie edytowano 2 razy
Archie

Puppy
Posty: 47
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 21:34
Lokalizacja: Rosko k/Czarnkowa

Re: Witam się

Postprzez sylwian » 11 paź 2014, o 00:53

sylwian: wiem, czytałem :), my też mieliśmy raczej mieć okazje mieć pieska później, ale w miocie T urodziło się więcej Piesków i ostatni został przez nas zacharapcony na zawodach na które i tak planowaliśmy jechać :).


Też się nad tym zastanawiałam ale niemamy jeszcze przygotowanego pawilonu dla pieska, będzie dopiero robiony na wiosnę i dlatego postanowiliśmy jeszcze poczekać.
Oczywiście piesek na początku będzie mieszkał z nami 24 godz. na dobę ale puźniej będzie miał zrobiony pawilon z wybiegiem, w którym będzie przebywał wtedy kiedy będzie miał na to ochotę.
Archie

Poprzednia strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości