Witamy serdecznie :)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Junior
Avatar użytkownika
Posty: 210
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 20:31

Witamy serdecznie :)

Postprzez elvi » 13 lis 2014, o 22:46

Mam na imię Elwira i wraz z Adamem (moim partnerem) od dłuższego czasu przeglądaliśmy forum oczekując na naszego małego, białego szkraba. I w końcu jest z nami!!! :) XTRAVAGANT CAPRICE Give Me a Paw a w domu zwyczajnie - KAPRYS. Teraz mieszka z nami we Wrocławiu i dostarcza nam mnóstwo radości. Dziękujemy za zaufanie i cenne rady Uli Szymkowiak oraz mamie chrzestnej Kapryska za świetnie dobrane imię ;) Pozdrawiamy :)

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez Zoja » 13 lis 2014, o 22:51

Witamy właścicieli i małą Gwiazdę ;)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 21:10
Lokalizacja: Zaścianki

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez RmK » 13 lis 2014, o 22:53

Witam na Forum 8-)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 778
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez Sambribert » 13 lis 2014, o 22:55

Witam braciszka mojej XTRAORDINARY BALLERINA po domowemu Xeny.Miło, że tu jesteście :)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 482
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 23:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez jj » 13 lis 2014, o 23:12

Witajcie, gratuluję nowego puchatego domownika. My też mieszkamy we Wrocławiu także jak już mały zakończy kwarantanne to może jakiś wspólny spacer uskutecznimy :) W jakiej części Wrocławia mieszkacie?

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 210
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 20:31

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez elvi » 13 lis 2014, o 23:55

Bardzo chętnie pospacerujemy, mały ma niesamowicie dużo energii, która udzieliła się nawet leniwej labradorce moich rodziców. Mieszkamy w zasadzie na obrzeżach, bo w Wysokiej koło Bielan Wr. Pozdrawiamy :)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez Winterfield » 13 lis 2014, o 23:55

elvi napisał(a):Dziękujemy za zaufanie i cenne rady Uli Szymkowiak oraz mamie chrzestnej Kapryska za świetnie dobrane imię ;) Pozdrawiamy :)


Imię Kaprys świtało mi w głowie jeszcze przed jego narodzinami. Ba! Ja go wybrałam jeszcze zanim się urodził (pierwszy chłopak ma mieć czerwoną wstążkę!). Tak więc chłopak jest wyjątkowy :) i szalenie się cieszę, że będę mogła obserwować jego rozwój :) a jak wyrośnie zbyt pięknie, to go ukradnę :twisted: :twisted:
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 482
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 23:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez jj » 14 lis 2014, o 00:22

my co prawda mieszkamy pod Leśnicą ale często jeździmy do Topacza na spacer, tym bardziej teraz kiedy szybko się robi ciemno. Mają tam pięknie oświetlony teren :-)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 210
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 20:31

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez elvi » 14 lis 2014, o 00:37

Winterfield napisał(a):
elvi napisał(a):Dziękujemy za zaufanie i cenne rady Uli Szymkowiak oraz mamie chrzestnej Kapryska za świetnie dobrane imię ;) Pozdrawiamy :)


Imię Kaprys świtało mi w głowie jeszcze przed jego narodzinami. Ba! Ja go wybrałam jeszcze zanim się urodził (pierwszy chłopak ma mieć czerwoną wstążkę!). Tak więc chłopak jest wyjątkowy :) i szalenie się cieszę, że będę mogła obserwować jego rozwój :) a jak wyrośnie zbyt pięknie, to go ukradnę :twisted: :twisted:

Adam się śmieje, że Kaprysek jest tak przywiązany do jego nogawek, że za innymi nie pójdzie ;)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witamy serdecznie :)

Postprzez Winterfield » 14 lis 2014, o 10:04

elvi napisał(a):Adam się śmieje, że Kaprysek jest tak przywiązany do jego nogawek, że za innymi nie pójdzie ;)


Już ja znajdę sposób, żeby go zwabić ;)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości