Witam

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 21:49

Witam

Postprzez Anka » 15 sty 2015, o 01:10

Witam mam na imie Anka,może sie dubluje bo cos mi nie poszło z pierwszym wpisem,od 1 stycznia mamy cudnego Tymona z hodowli Snowystar miot T.Maluch jest cudowny,straszny przytulak i cały czas szuka okazji do pieszczot(chociaż troche gryzie :oczko2: )Bardzo szybko opanował zasady toalety ale wpadki sie zdarzaja.Zna komende siad i waruj,czasami gdy tylko włoże reke do kieszeni gdzie mam zawsze przysmaczki,sam juz siada i czeka na pochwały.Opanowalismy tez sztuke powrotu na zawołanie ale nie działa gdy zobaczy inne pieski.Ma niesamowitą energię i jest zawsze chętny do zabawy nawet po męczących spacerach.Jest przesłodkim maluchem.W wątku" drugi pies"poruszylam problem z drugim domownikiem i prosze o radę.Pozdrawiam wszystkich samowłaścicieli.

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Witam

Postprzez Achaja » 15 sty 2015, o 09:16

Witaj, Anka! :)
Obrazek

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam

Postprzez Winterfield » 15 sty 2015, o 10:04

Witam serdecznie :) :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Witam

Postprzez iwa » 15 sty 2015, o 13:04

Witaj. Z tym "głuchnięciem" w obecności innych psów, to nie tylko Twój problem :-) Wymaga czasu :-)

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Witam

Postprzez colekcjonerka » 15 sty 2015, o 13:21

Cześć Aniu, ja dalej zazdroszczę pozostałym szczeniakom załatwiającym swoje potrzeby na dworku ;) , my walczymy z tym codziennie i minimalne poprawy widać ale jeszcze chyba dłuuuga droga przed nami biorąc pod uwagę temperament Tiry :D . Jak słyszę o sukcesach Testera, któremu mało kiedy zdarza się narobić w domu, teraz Tymon... :shock: . Dobrze, że mam zapas roboczych wykładzin :D :D .

Pozdrowienia od siostrzyczki !!!!!

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 21:49

Re: Witam

Postprzez Anka » 15 sty 2015, o 23:46

Sikanie rzeczywiscie nawet opanował ale szczekanie to dopiero inna bajka :oops:

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Witam

Postprzez colekcjonerka » 16 sty 2015, o 14:37

Szczekanie to jest chyba w jednym pakiecie z samoyedem z tego co wyczytałam na tym forum :D :D :D :D

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witam

Postprzez Zoja » 16 sty 2015, o 15:07

Ja mam w domu Wyjątek akurat :P Cairucho malo szczeka, wlasciwie to niemal wcale :dance:

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Witam

Postprzez ada » 16 sty 2015, o 15:10

Na szczęście są wyjątki, moja szczeka jedynie jak ją zostawiam na chwilkę przed sklepem, szkołą lub jak wydam komendę " głos" ( wtedy potrafi robić to nawet bezdźwięcznie) :pp: . Ale bywają bardzo szczekliwe egzemplarze, myślę, że powinno się nad tym pracować, żeby nie było to zbyt męczące zarówno dla właścicieli, jak i otoczenia. :/

O, a może hodowcy pomyśleliby o stworzeniu miotu pt." nieszczekające samki " ,myślę, że byłoby to bardzo zachęcające dla ludzi preferujących " ciche rasy". :haha:

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 317
Dołączył(a): 12 sie 2014, o 01:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam

Postprzez mylukier » 16 sty 2015, o 16:39

Moja dziewczynka mówi głośno gdy coś jej się nie podoba, albo podoba :D. Szczególnie gadatliwa jest przy zabawie z innymi psami :)

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości