Pozdrowienia z Łodzi

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 15:11

Pozdrowienia z Łodzi

Postprzez jacek1985 » 21 sty 2015, o 17:00

Witam serdecznie :)

Mam na imię Jacek, mieszkam w Łodzi. Na forum trafiłem przypadkiem. Z nudów w pracy przeglądałem internet w poszukiwaniu informacji o tej rasie psów i tak do Was trafiłem :) Mam nadzieję znaleźć tu wiele cennych informacji i uwag dotyczących tych wspaniałych piesków. Jest co czytać tym bardziej, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w okolicy maja będę szczęśliwym właścicielem i opiekunem suni Samoyeda.

Padło na hodowlę Yukibana w Brzezinach k. Łodzi. Kierowałem się głównie bliskością od mojego domu. Prawdopodobnie w weekend będę tam jechał żeby obejrzeć hodowlę i zapoznać się z właścicielką. Myślę, że wtedy dopiero podejmę ostateczną decyzję. Miot spodziewany jest w marcu dlatego mam jeszcze sporo czasu aby przewertować to forum od deski do deski :) Może Wy jako stali bywalcy tego forum macie jakieś informacje o tej hodowli żeby ułatwić mi decyzję czy to dobre miejsce?

Pozdrawiam serdecznie,
Jacek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Pozdrowienia z Łodzi

Postprzez Achaja » 21 sty 2015, o 17:50

Cześć Jacek :) Rozgość się na forum, na pewno znajdziesz tu większość informacji jakie Cię interesują. Jeśli nie? Śmiało pytaj! Jest tu niemałe grono aktywnych forumowiczów, zawsze znajdzie się ktoś kto odpowie :)
Obrazek

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Pozdrowienia z Łodzi

Postprzez Winterfield » 21 sty 2015, o 18:26

I ja witam :) mam nadzieję, że wszystkie odpowiedzi zostaną tu odnalezione... a jeśli nie - tak jak napisała Achaja, warto pytać :)
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za trafioną decyzję :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości