Witajcie :)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 18 cze 2015, o 16:18
Lokalizacja: Chrzanów

Witajcie :)

Postprzez Ruda » 18 cze 2015, o 17:02

Witam, nazywam się Magda Wilk, od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem białego West Terriera ale w zeszłym roku razem z mężem zadecydowaliśmy, że cztery łapy to za mało i dobrze byłoby mieć osiem :) I tak zaczęły się poszukiwania aż na naszej drodze napotkaliśmy Samoyeda.. no i wtedy było już pozamiatane :) Końcem zeszłego roku w naszym domu zawitała mała kuleczka Candice Rayni z czeskiej hodowli Gold warden (pozdrawiamy tatusia na forum :)) Teraz Candy ma już blisko 8 miesięcy a my wiemy, że lepszej decyzji nie mogliśmy podjąć i nie wyobrażamy sobie życia bez naszych rozkosznych białasów.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :D

Obrazek

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witajcie :)

Postprzez Winterfield » 18 cze 2015, o 17:11

oooo witam serdecznie!! jak się cieszę, że zawitałaś na forum :D
uściski dla Hanisowej córuni, czekam na więcej fotek :D koniecznie załóż jej temat w dziale JA I MÓJ SAMOYED :loveu:
Candiska była moją ulubienicą z tego miotu za szczeniaczka ;)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 18 cze 2015, o 16:18
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Witajcie :)

Postprzez Ruda » 18 cze 2015, o 17:23

Długo mi to zajęło, przyznaje się bez bicia :P Z pewnością założymy tylko muszę ogarnąć temat i zaktualizować galerie :)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Witajcie :)

Postprzez ada » 18 cze 2015, o 21:04

Witajcie ! Urocze białaski, do kompletu brakuje jeszcze BOS -a, maltańczyka, bichonka no i może jeszcze małego, białego dupelka :)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 03:36
Lokalizacja: Tur koło Bydgoszczy

Re: Witajcie :)

Postprzez Mirka » 19 cze 2015, o 01:24

Witaj :)
Przesyłamy też ucałowania od dziadków, Arii i Hannibalka :) (rodziców Haniska ) :)
Obrazek
Nasza codzienność z Samoyedami - www.samoyedija.blogspot.com

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 29 gości