Witam Was wszystkich !!!

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 15:43

Witam Was wszystkich !!!

Postprzez renifer » 8 sie 2015, o 19:45

Mam na imię Renata i jestem z Krakowa. Dokładnie tak jak Wy wszyscy jestem ogromną wielbicielką samoyedów. Niestety naszą rodzinę spotkało wielkie nieszczęście i rok temu straciliśmy przedwcześnie naszą najukochańszą Grani ( Gran Canaria The Glow Of The Snowy Star). Miała tylko 4,5 roku. Grani była cudowną sunią, która na zawsze pozostanie w naszych sercach :serducho:.

Przeczytałam na tym forum wiele wątków. I dokładnie potwierdzam to o czym piszecie. Samoyedek potrafi wywrócić nasze życie do góry nogami. Potrafi dokuczać, łobuzować a jednocześnie dawać tak wiele miłości i oddania, że po prostu nie sposób bez niego w ogóle żyć. Nasze dni są od roku bardzo smutne. Pomimo, że mamy też ukochanego Grattiska - sheltie, którego wychowała właśnie nasza Grani.... razem z nim wszyscy tęsknimy za tą najpiękniejszą mordką z białymi rzęskami. I teraz decyzja już zapadła, nasza maleńka sunia już się urodziła w tej samej hodowli co Grani i czekamy na Nią z niecierpliwością ....

Ps. Pani Mirko nasza cała rodzina pozdrawia Panią serdecznie :P

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Witam Was wszystkich !!!

Postprzez iwa » 9 sie 2015, o 02:15

Współczuję :-( Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Mam nadzieję, że nowa biała kulka zapełni lukę. Życzę dużo radości :-)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam Was wszystkich !!!

Postprzez Winterfield » 9 sie 2015, o 12:46

Witaj Renifer, bardzo mi przykro z powodu Grani :( zdecydowanie za szybko Cię opuściła.
Mam nadzieję, że czas oczekiwania na nowego domownika szybko minie... jednak życie bez Samoyeda jest puste o cały ten chaos, jaki wprowadza :)
uściski ode mnie i Haniska :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 632
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam Was wszystkich !!!

Postprzez Kinginia » 10 sie 2015, o 12:32

Współczuje :(
Czasem gadam na tego mojego Dziada, że taka wredna małpa z niego i łobuz, ale jak sobie pomyślę, że kiedyś od nas odejdzie, to łzy się cisną.
Nie pamiętam już jak wyglądało nasze życie bez Milorda. Mam wrażenie, że on od zawsze z nami był ! :)

Czas oczekiwania na pewno minie szybciutko i będziecie tulić to puchate, małe szczęście :)

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 15:43

Re: Witam Was wszystkich !!!

Postprzez renifer » 10 sie 2015, o 14:14

Dziękuję Wam za słowa otuchy. Ta mała, biała kuleczka to jest teraz jedyne dla nas lekarstwo bo tak jak Paulinko napisałaś, bez tego całego chaosu samoyedkowego.... nie da się żyć :smutas: .
Jednocześnie wstawiam post w dziale zdrowie i zapraszam Was serdecznie do jego przeczytania i wyrażenia swoich spostrzeżeń na temat szczepień. Jest to dla mnie teraz trudny temat i potrzebuję Waszej rady w tym zakresie.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 03:36
Lokalizacja: Tur koło Bydgoszczy

Re: Witam Was wszystkich !!!

Postprzez Mirka » 25 sie 2015, o 02:45

Witam serdecznie :)
Miło mi będzie, już za kilka tygodni, spotkać się z Panią :) a smutno, że Grani nie ma już z nami.
Obrazek
Nasza codzienność z Samoyedami - www.samoyedija.blogspot.com

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 15:43

Re: Witam Was wszystkich !!!

Postprzez renifer » 25 sie 2015, o 13:10

Już odliczam dni do naszego spotkania :)

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości