Czesc!

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 29 cze 2015, o 14:39
Lokalizacja: Holandia

Czesc!

Postprzez KiTi » 23 sie 2015, o 14:14

Witam was wszystkich goraco. :)
Jestem Kasia i razem z prawie 6-cio miesiecznym (jutro ma urodzinki! ;) ) Magnesem Dolina Fanty mieszkamy sobie w holenderskiej wiosce i przegladamy sobie wasze forum od lipca. ;)
Postanowilismy sie w koncu odezwac, bo juz z paru rad skorzystalismy, jednak nadal jestesmy glodni wiedzy. :D
Najbardziej zastanawia mnie fakt czy Magnes naprawde jest samoyedem? Poniewaz (odpukac) jest spokojniejszy, grzeczniejszy i bardziej miziasty niz wszystkie znane mi psy razem wziete ;) nie no zartuje :) mlody jest prawdopodobnie jedynym yedkiem w promieniu 100km, a napewno jedynym we wszystkich okolicznych wsiach. Z racji tego jest baaaardzo popularny i uwielbiany przez wszystkich w kolo (lacznie ze zwierzetami :D) przez co zostal mianowany tytulem "ksiecia" :lol2:
To tyle o nas :)
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :)

Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 29 cze 2015, o 14:39
Lokalizacja: Holandia

Re: Czesc!

Postprzez KiTi » 23 sie 2015, o 14:40

Aha jakby ktos chcial Magnesa poogladac to ma wlasny fanpage na facebooku (ahhh ten fejm ;) )
http://www.facebook.com/MagnesDolinaFantyFCI

P.S Da sie jakos edytowac posty?

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1131
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 23:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Czesc!

Postprzez Kesi » 23 sie 2015, o 15:51

Witaj :)
Obrazek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Czesc!

Postprzez Royal Winter Marta » 23 sie 2015, o 16:28

Witamy na forum :)
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Czesc!

Postprzez Zoja » 23 sie 2015, o 16:34

Witamy bardzo serdecznie :)
Co do tej spokojnosci to .... korzystaj póki możesz hahahaah .... Cairucha też zachwalałam dłuuugi czas (i w sumie dalej bym mogła na upartego :P ) ale fakt jest taki że głupawa przychodzi tak czy siak i wieku 9miesięcy nagle masz wrażenie, że ktoś Ci psa podmienił ;)

(P.s.. da się? Da się.)

Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 29 cze 2015, o 14:39
Lokalizacja: Holandia

Re: Czesc!

Postprzez KiTi » 23 sie 2015, o 16:43

9 miesiecy powiadasz? To jeszcze bede w domu, i w trakcie rehabilitacji, wiec moze uda mi sie go jakos "utemperowac" chociazby duza wieksza iloscia ruchu niz ma na dzien dzisiejszy ;) (moja noga w gipsie i tylko jeden zdrowy wyprowadzajacy przed i po pracy... :( )

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Czesc!

Postprzez Zoja » 23 sie 2015, o 17:01

Haha atam utemperować :) po prostu musisz przeczekać te niespodziewane kupy w salonie, zeżarte rzeczy o których byś nigdy nie pomyślała, że mogą się nadawać itd :P Cairo też był wyjątkowym wyjątkiem dopóki nie zjadł padów od PS4, pilotów które notorycznie kupowaliśmy nowe, gumolitu z podłogi, misiów dziecka itd :P teraz ma 1,5 roku i czepił się butów i ostrzępił szafkę na buty...a tak to anioł z naszego Dziada hahahah :lol:

Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 29 cze 2015, o 14:39
Lokalizacja: Holandia

Re: Czesc!

Postprzez KiTi » 23 sie 2015, o 17:43

:woow: kupy w salonie... ostatnio mlody mial biegunke i popuscil... tak mu bylo glupio ze przez caly dzien nas unikal i sam siedzial w spizarce :pp:

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Czesc!

Postprzez iwa » 23 sie 2015, o 19:03

Witaj KiTi :-) Pamiętam jeszcze jak Zoja tak chwaliła swojego Cairo :mrgreen:

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Czesc!

Postprzez Zoja » 23 sie 2015, o 19:05

Lol tak było :devil: ale ale ale Dziaducho i tak mało zniszczył w porównaniu do coponiektórych innych psich kombinatorów :mrgreen:

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości