Witajcie:)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 16:18

Witajcie:)

Postprzez Emil » 8 wrz 2015, o 19:40

Mam na imię Magda i od kwietnia jestem właścicielką samoyeda o imieniu Emil;). Mój piesek skończył już rok choć z nami jest zaledwie kilka miesięcy... Mieszkamy w domu podczas naszej nieobecności (praca) piesek jest na ogrodzie (od 7 do 16). Później niestety nie ciągnie go do domu i w przebywa w nim jedynie po wieczornym spacerze do rana. Mam pytanie dla właścicieli tych słodkich piesków czy wasze samoyedki tez tak mają że wolą być na dworze nawet jeśli jest tam zimno i pada deszcz to zamiast schować się do budy to lata po całym ogrodzie i bawi się piłką :haha: a mi go tak szkoda jak leży na tej mokrej trawie a za chwilę będzie jeszcze gorzej <śnieg>

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Witajcie:)

Postprzez goloszka » 8 wrz 2015, o 20:10

Benek ma identycznie

Bejbik
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 16:18

Re: Witajcie:)

Postprzez Emil » 8 wrz 2015, o 20:45

dzięki troszkę mnie pocieszyłaś bo się o niego martwię że biedak się rozchoruje, poza tym w domu śpi na zimnych płytkach pod piwnicą i nie toleruje żadnych koców ;( ale widocznie tam mu dobrze czasem jak patrze na jego pozycję podczas spania to się dziwie że się jeszcze nie połamał :haha:

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witajcie:)

Postprzez Zoja » 8 wrz 2015, o 20:48

Cześć :) Cairo też się najchętniej wywala tylko na płytkach :) rozklapuje jak żaba i chłodzi jajka 8-) :devil:

Bejbik
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 16:18

Re: Witajcie:)

Postprzez Emil » 8 wrz 2015, o 20:53

widocznie ten typ tak ma... a ty swojego pieska trzymasz w domu czy na dworze?

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 16:37
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Re: Witajcie:)

Postprzez clarr » 8 wrz 2015, o 21:00

Był czas, kiedy Kikusia spała w nocy na balkonie i nawet na -20 stopni kazała się wypuszczać i wracać nie chciała :)

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witajcie:)

Postprzez Zoja » 8 wrz 2015, o 21:00

Ja trzymam w domu ale to głównie ze względu na to że w kraju, w którym mieszkam nie ma ogrodzeń ani pozwolenia na psy biegające luzem 8-) zrobilismy mu wprawdzie taki wybieg na lince podwieszanej z suwakiem ale problem caly w tym że Dziad sam zostawać nie lubi i sie szybko nudzi :roll:

Bejbik
Posty: 14
Dołączył(a): 18 lut 2015, o 13:00
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Witajcie:)

Postprzez kefir » 8 wrz 2015, o 22:46

Nasz Kefir nie śpi w mieszkaniu tylko na balkonie. Nawet jak deszcz pada. Rano wraca cały mokry. Ale najgorsze jest to , że nie możemy zamknąć drzwi na balkon bo wtedy jest pisk i drapanie. Dotychczas nie było to większym problemem ale jednak noce robią się cora zimniejsze.

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Witajcie:)

Postprzez goloszka » 8 wrz 2015, o 22:53

Benek jest szcześliwy w domu 5minut,po tym czasie juz piszczy chce wyjsc na zewnatrz,ma bude,kojec to jest jego azyl ,w ktorym czuje sie dobrze,kojec zamykamy tylko na noc i jak gdzies jade na dłuzej,a tak to biega luzem,jak wchodzi do domu to jest mu gorąco ,zobaczymy jak w zimie,chociaz tamtej zimy nie odpuscil i nie chcial byc w domu

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 317
Dołączył(a): 12 sie 2014, o 01:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witajcie:)

Postprzez mylukier » 9 wrz 2015, o 21:08

A Sindi to pies kanapowy... Na ogrodzie jest fajnie, ale woli leżeć na kanapie i być drapana po brzuszku ... Ewentualnie na podłodze :D

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości