Witam wszystkich. Planuje zakup psiaka.

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 21:24
Lokalizacja: Niemcy

Witam wszystkich. Planuje zakup psiaka.

Postprzez Aniowa » 2 mar 2016, o 13:53

Witam wszystkich serdecznie!
Jestem Ania i niedawno straciłam moją ukochaną psinkę owczarka szkockiego, Sally. Czuję ogromną pustkę w sercu i w domu. Nie wyobrażam sobie już życia bez psa. Chciałabym kupić właśnie samoyeda. Mieszkam za granica, niedawno sie przeprowadziłam, także planuje zakup dopiero za rok. Chce sie najpierw na to przygotować i mieszkanie rownież. Planuje zakup psa z legalnej oczywiście hodowli, nie do wystaw, lecz po prostu jako domownika, towarzyszącego na długich spacerach, joggingu i wycieczkach rowerowych ( sciezek tutaj nie brakuje :) ). Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1131
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 23:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Witam wszystkich. Planuje zakup psiaka.

Postprzez Kesi » 2 mar 2016, o 21:25

Witaj na forum, napewno znajdziesz tu wiele cennych informacji.


przykro mi z powodu straty przyjaciela :(
Obrazek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Witam wszystkich. Planuje zakup psiaka.

Postprzez Achaja » 3 mar 2016, o 12:30

Witaj Ania :)

Samoyed w porównaniu do owczarka to wulkan :) Mówię, to z doświadczenia :) W domu oprócz dwóch Yedek- Achaji i Yenny- mieszka z nami kolaczka Casi :)

Powodzenia w poszukiwaniach Twojego wymarzonego psiaka i w poszerzaniu wiedzy :) Na forum na pewno znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, reszta przyjdzie sama jak już psiak pojawi się w domu :D
Obrazek

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości