Dzień Dobry!:)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 01:56
Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Dzień Dobry!:)

Postprzez PugaNimon » 26 mar 2016, o 21:00

Czesc, mam na imię Paulina i razem z narzeczonym marzymy o samoyedku, powoli rozglądamy sie za hodowlami i mamy zamiar pojeździć po wystawach i zobaczyć na zywo pieski z polskich hodowli :)
Szczeniaka najchętniej byśmy zabrali do domku na zimę 2016-2017 wiec ogladamy na bieżąco "plany hodowlane" i od dawna robimy rekonesans aby jak najlepiej przygotować sie na małego demonka :)
Narzeczony miał dobermany, owczarki niemieckie i kundelki przez cale swoje życie wiec z wychowaniem psa moze mi trochę pomoc ale to w końcu ja bede "mamusia" prawda ?:D

Pozdrawiam wszystkich !!!

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez Achaja » 29 mar 2016, o 16:07

Witajcie :D Powodzenia w przygotowaniach :) Jeżdżenie na wystawy to świetny pomysł na obcowanie z rasą :)
Obrazek

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1131
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 23:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez Kesi » 3 kwi 2016, o 09:26

Witaj na forum :)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 03:36
Lokalizacja: Tur koło Bydgoszczy

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez Mirka » 3 kwi 2016, o 11:21

Witaj :)
Obrazek
Nasza codzienność z Samoyedami - www.samoyedija.blogspot.com

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 01:56
Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez PugaNimon » 11 sty 2018, o 20:34

Hej! Długo mnie nie było od czasu przywitania, ale stwierdziłam, że zanim napiszę cokolwiek o moim szatanie w innych wątkach to warto by było go przedstawić.

Młody ma na imię Walter i 16.01 skończy rok ( :shock: :shock: :shock: ) tak szybko to wszystko minęło, że aż nie chce mi się wierzyć.
Z tego co czytam, oglądam filmiki to jest typowym samkiem, wesoły, kochany, uparciuch który nie lubi zostawać sam w domu ( nad tym ciągle pracujemy i myślę, że z dnia na dzien jest coraz lepiej).

Oprócz codziennego zwykłego życia chodziliśmy na kurs posłuszeństwa a teraz baaardzo polubiliśmy się z Rally- O i bawimy się w grupie dogpoint w Olsztynie.

Niestety nie wiem jak wstawić zdjęcie a już sobie przygotowałam :D

Buziaki,
Paulina, Szymon i Walter pseudonim Niziołek

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 01:56
Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez PugaNimon » 11 sty 2018, o 20:59

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez Achaja » 11 sty 2018, o 23:19

Walter jest śliczny :D Witajcie po przerwie :) Walterek ma super barwne życie :) Załóż mu może galerię? Wstawcie też jakieś filmiki z treningów. Wciąż tak mało samoyedziarzy robi coś ze swoim milusińskimi. Niech wiedzą, że się da :)
Obrazek

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 01:56
Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez PugaNimon » 11 sty 2018, o 23:36

Da się ! Walter w swojej grupie na posłuszeństwie był psem, który zrobił największy progres i był zdecydowanie najgrzeczniejszy a z nami chodziły na zajęcia dwa owczarki niemieckie :o :) Wszystko zależy od tego jak się pracuje z psem. Oczywiście jest to nadal pierwotniak więc często mnie olewa ale za to go też kocham <3 :D przede wszystkim widzę, że jak się z nim pracuje to jest najszczęśliwszym psem na świecie :)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 09:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Świekatowo

Re: Dzień Dobry!:)

Postprzez Przemek Winter Is Coming » 12 sty 2018, o 11:40

Super! Naprawdę fajne zdjęcia, no i brawo za treningi!!! "olewanie" przez Samki właściciela, bo jest aktualnie coś ciekawszego... zawsze mnie to u Khalusi jednocześnie wkurza, rozbraja i śmieszy :D :D :D
Winter Is Coming From Poland (FCI) - domowa hodowla Samoyedów :)
http://www.winteriscomingfrompoland.com
Sklep z karmami www.dognotfrog.com

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości