hejo ;)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 12
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: hejo ;)

Postprzez Hatszepsut » 24 cze 2016, o 09:10

jak chłodzicie Wasze psiaki w gorące dni? staram się nakłonić Hektora żeby się położył w łazience bo tam jest najchłodniej ale jak z niech wychodzę to zaraz idzie za mną. Przykrywam go mokrym, chłodnym ręcznikiem, trzymam zabawki w zamrażalce, podaje chłodne jedzenie... ale może ktoś coś jeszcze doda?? :)

Oraz czy warto zakupić matę chłodzącą? jeśli tak to taka będzie ok? >> http://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisk ... zne/354731

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 27 maja 2016, o 21:10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: hejo ;)

Postprzez Vense » 24 cze 2016, o 10:58

moj po prostu siada przed wiatrakiem lub kladzie ;)

Bejbik
Posty: 12
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: hejo ;)

Postprzez Hatszepsut » 24 cze 2016, o 11:01

niestety Hektor unika wiatraka mimo że chodzi on cichutko,nawet za smaczki się przy nim nie położy... ;)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: hejo ;)

Postprzez Monmar » 24 cze 2016, o 11:54

mata wygląda ciekawie :) muszę się nad nią poważnie zastanowić, dzięki za linka
chociaż szczeniaka samego z taką matą bym nie zostawiła, otrucie po spożyciu płynu gwarantowane
ja staram się wietrzyć mieszkanie w nocy kiedy jest chodniej, a w dzień zamykam okna i włączam wiatrak
na weekend jedziemy do rodziców na wieś i w ogródku już czeka na kluskę ukochany basenik
co sądzicie o tym?:
http://pokusa.org/psie-lody-pokusa/

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: hejo ;)

Postprzez Winterfield » 24 cze 2016, o 11:58

warto poczytać: viewtopic.php?f=9&t=1414 :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Bejbik
Posty: 12
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: hejo ;)

Postprzez Hatszepsut » 25 cze 2016, o 18:44

mam takie pytanie wychowawcze....
chodzimy z Hektorem wieczorami na łąkę, żeby się wybierał. Chodzi tam wiele psiaków w różnym wieku i się razem bawią. Większość właścicieli jest okej. Jak psiaki po sobie skaczą, podgryzają itp. nie reagują krzycząc ich czy odciągając. Ale wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja:

Przyszedł właściciel 3 miesięcznego labladorka - czyli w wieku mojego Hektora. Razem się bawili, skakali po sobie, szczekali i biegali. Nagle ten Pan przywołał swojego labladora, ten nie przyszedł więc podszedł do niego, kucnął i tak jakby go uszczypną w okolicę uda żeby się uspokoił ... mój Hektor oczywiście podbiegł ,żeby się bawić a ten Facet go zaczął odpychać i to tak dość mocno i mówić " psik " czy coś takiego :/ . Nie znam się jakoś na tresurze, poczytałam trochę książki i oglądałam filmiki i z takim czymś się nie spotkałam. Rozumiem ,że ktoś sobie chce wyszkolić psa żeby był posłuszny , ale mógł powiedzieć żebym wzięła Hektora na chwile czy go uspokoiła a ten zaczął go odpychać tak że Hektora wywrócił... . Byłam wtedy kawałek od nich więc zaraz przybiegłam i odciągnęłam Hektora, ale mnie zamurowało.
Późnej znów puścił swojego psa i co chwila go przywoływał wtedy gdy bawił się najlepsze z innymi.

Powiedzcie mi czy to prawidłowe zachowanie tego Pana , pozwalać na takie odpychanie ? W ogóle co to jest to "szczypanie psa" ?

a druga rzecz to czy jak Wasze psiaki były małe to miały problemy z uszami? mój Hektor odkąd go mamy ciągle ma stan zapalny i już kilka razy z tym byliśmy u wet. i ciągle dostaje jakieś leki miejscowo.

Poprzednia strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości