Yuki się wita (Nordpies)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 482
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 23:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez jj » 15 cze 2016, o 12:32

Przerażające, strasznie mi szkoda tej malutkiej :( Zachowanie i tłumaczenia rymka ciężko skomentować bez niecenzuralnych słów.

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 23:27

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Raising Fluffy » 16 cze 2016, o 11:34

Mała jest już u mnie :D
Nasza rodzina powiększyła sie niespodziewanie...
Przypominam Kiler-świnka wietnamska,Fiona-wyżlica,Furia-samojedka ,Bączek-wielorasowiec ,kocica -Dysia no i Milka-samojedziątko :haha:

Kiedy weszła tu pierwsza właścicielka ,zrobiła konkurs na imie dla małej.....

Wybrała imię które zasugerowałam , mojej nieżyjącej już wyżlicy Milki z którą wiąże sie bardzo przykra w moim życiu historia... :cry:

Kiedy przeczytałam co się przytrafiło małej, doszłam do wniosku ,że miejsce Milki jest tu przy nas...bo to ja wybrałam jej imie ,taka karma :P
Mała jest wesolutka, śliczna ,zbyt młoda ,zeby przeżywać rozstanie z porzednimi właścicielami...zostanie tu znami na zawsze i zrobię wszystko żeby była szczęśliwa.

ps.

Juz dajcie spokój Panu,uwierzcie mi bardzo przeżywał tą sytuację i to co go spotkało jest dla niego wystarczająco traumatycznym przeżyciem....
Byłby napewno doskonałym właścicielem gdyby nie sytuacja w której sie znalazł...

pozdrawiam

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Achaja » 16 cze 2016, o 12:00

Jak wspaniale czytać takie zakończenia. Tylko życzyć by każda przykra sprawa na tym forum miała takie rozwiązanie :) Ja życzę Wam wielu wspólnych lat :D
Obrazek

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Zoja » 16 cze 2016, o 12:22

Wow i takie happy endy lubimy najbardziej! Uff! :brawa:

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Monmar » 16 cze 2016, o 13:26

Popłakałam się :D Bardzo się cieszę!!! i zazdroszczę. W jej historię się zaangażowałam emocjonalnie kiedy Patrycja do mnie pierwszy raz się odezwała czyli kiedy Milka jeszcze była w brzuchu mamy :D Jak to dobrze, że się wszystko dobrze skończyło i że będziemy dostawać dalej wieści o niej :) Życzę dużo szczęścia!

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Winterfield » 16 cze 2016, o 13:55

Co za cudne wieści!! :) bardzo się cieszę, że tak to się skończyło... a Furia będzie miała koleżankę :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 23:27

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Raising Fluffy » 16 cze 2016, o 15:49

żeby Furia była wielce zadowolona to nie mogę powiedzieć :D Fiona przywitała ją machając ogonkiem i straciła zainteresowanie. Kotka Dysia mnie zaskoczyła ,bez prychania powąchała mała i se poszła...Z Kilerem zapozna się wieczorem jak wylezie z domku ;)

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez iwa » 16 cze 2016, o 16:44

Fionka :brawa: :serducho:

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 778
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Sambribert » 16 cze 2016, o 23:45

Fionka brawa dla Ciebie! Super, że będzie z Wami mieszkać :)
Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 23:27

Re: Yuki się wita (Nordpies)

Postprzez Raising Fluffy » 17 cze 2016, o 00:38

No nie wiem Kochane,na razie Milka jest bardzo grzeczna,nieśmiało poznaje teren i zasady panujące w naszym stadzie.....Jak zaczną z Furią dawać czadu liczę na Wasze wsparcie... :lol2:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości