Cześć! :)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2015, o 13:05
Lokalizacja: Stargard

Re: Cześć! :)

Postprzez vahti » 24 sie 2016, o 18:19

Szczekanie jest problemem, chociaż nie aż tak dużym, jak myślałem. Generalnie korzystamy z psiego szczekania do dania komendy i nagrodzenia go gdy w końcu zamknie mordkę. ;)
Nie mogę się doczekać, gdy będzie na tyle duży, że nie trzeba będzie wyłazić w środku nocy na zewnątrz żeby go wysikać. :P

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 17:31
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie

Re: Cześć! :)

Postprzez małgo-san » 24 sie 2016, o 18:42

Ja tam nie wychodzę w nocy ;) Niech się przyzwyczaja, że nie ma w nocy spacerów. Wychodzimy wieczorem ok. 22 -23, a potem dopiero o 6 rano. Kupę wytrzymuje spokojnie do tej 6, a w nocy siusia jakieś 2-3 razy razy, więc nie jest źle.

Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2015, o 13:05
Lokalizacja: Stargard

Re: Cześć! :)

Postprzez vahti » 25 sie 2016, o 15:43

Eh, my się użeramy z rzadką kupą. :\ Co prawda nadal jest do opanowania, bo kontroluje zwieracz i ładnie szczeka na drzwi gdy chce wyjść, ale i tak mi go szkoda. Masa ciała w normie, je normalnie i dokucza nam jak zwykle.
No i uwielbia kartony i butelki, dziś dorwał taką po wodzie mineralnej, najlepsza zabawka. ;)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 17:31
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie

Re: Cześć! :)

Postprzez małgo-san » 25 sie 2016, o 16:07

A co dajecie mu oprócz karmy i przełyków wołowych? Keiko też miała luźną kupę, ale dlatego, że nieco przedobrzyłam i dawałam jej zbyt dużo różnych treatsów, np. z kaczki, z kurczaka, z jagnięciny, cielęciny, dziczyzny. W malutkich ilościach, więc nie miała biegunki, ale kupa była luźna. Od kiedy trzymam się kramy i jednego - dwóch rodzajów nagród wszystko wróciło do normy. Czasem do karmy dodaję jej odrobinę naturalnego twarogu albo ciut gotowanego mięsa indyka. I jest super :)

U nas karton był, ale zauważyłam, że lubi go sobie pożerać, więc już jej nic kartonowego nie daję, za to butelki plastikowe po wodzie, jak najbardziej :D

Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2015, o 13:05
Lokalizacja: Stargard

Re: Cześć! :)

Postprzez vahti » 25 sie 2016, o 16:18

Tylko przełyk dostał, podejrzewam, że trochę za tłusty był chociaż nie wyglądał. ;)
Powoli wraca do normy, nie jest źle.

Bejbik
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2015, o 13:05
Lokalizacja: Stargard

Re: Cześć! :)

Postprzez vahti » 5 wrz 2016, o 15:27

I jak tam? :)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 17:31
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie

Re: Cześć! :)

Postprzez małgo-san » 6 wrz 2016, o 12:52

U nas bardzo fajnie :) Keiko rośnie jak szalona, udało nam się przełamać lęk przed ulicą i teraz chętnie śmiga przez ruchliwe skrzyżowanie, które mijamy w drodze na Błonia. Coraz lepiej idzie nam też szkolenie, bez problemu przywołuję ją z odległości, o dziwo o wiele łatwiej idzie to przywoływanie z odległości, niż kiedy mam ją na smyczy i chcę, żeby poszła za mną, a akurat coś ją zainteresuje. Wtedy muszę się nieźle napocić i nagimnastykować, żeby ze mną poszła :D Argumenty, że pańcia idzie do lekarza i musimy już wracać, niestety, jej nie przekonują ;) Tak czy inaczej, jest prze kochanym psiakiem, właśnie sobie drzemie, umorusana jak nieboskie stworzenie, po szaleństwach na łące :D Jak tam u Was? :)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 17:31
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie

Re: Cześć! :)

Postprzez małgo-san » 6 wrz 2016, o 13:28

A oto umorusane psie dziecko w swoim absolutnie najulubieńszym miejscu do spania - łazience! (w kadrze również ulubiona framuga do obgryzania) ;)

Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Cześć! :)

Postprzez Monmar » 6 wrz 2016, o 14:04

witam w klubie framugowych pożeraczy :D u nas nawet kit którym zaszpachlowałam dziure został zjedzony :P musi być dziura i już!

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 17:31
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie

Re: Cześć! :)

Postprzez małgo-san » 6 wrz 2016, o 14:11

Ach, dzięki! :D Gorzej, że my wynajmujemy mieszkanie i będziemy musieli zapłacić za wszystkie zniszczenia :D oj tam, oj tam... framuga taka pyszna! ale tylko po kryjomu w nocy, bo w dzień pańcia pilnuje ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości