Przywitanie

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Posty: 78
Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Przywitanie

Postprzez MilaKamila » 1 lis 2016, o 20:34

Dobry wieczór :)
Z racji regulaminu chciałabym się z Państwem przywitać. Kupno Samoyeda odwlekalam już rok czasu, zakochałam się w rasie nie tylko ze względu na przepiękną urodę, ale przede wszystkim za charakter prorodzinny oraz aktywność. Marzy mi się kompan do długich spacerów do lasu znajdującego się obok domu i przyjaciel rodziny, którą za jakiś czas chciałabym powiększyć.
Dzięki forum dowiedziałam się wielu przydatnych informacji, głównie zależy mi na wybraniu odpowiedniej hodowli oraz wskazówkach na temat żywienia, pielęgnacji i wychowaniu małego samoyedka. Dzisiaj większość wolnego czasu poświęciłam lakturze tematów, dziękuję za tak obszerną wiedzę, którą przekazujecie miłośniką rasy. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła się pochwalić zdjeciami szczeniaka :D

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 482
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 23:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przywitanie

Postprzez jj » 1 lis 2016, o 21:40

Witaj na forum :)

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 25 lut 2016, o 20:48
Lokalizacja: Białystok

Re: Przywitanie

Postprzez klaudia30051995 » 2 lis 2016, o 11:37

Witaj :D

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Przywitanie

Postprzez Zoja » 2 lis 2016, o 12:05

Witaj :) uwielbiam takich ludzi, odpowiedzialnosc to jest to co bije po takich wlasnie postach, gratuluje postawy!

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Przywitanie

Postprzez Achaja » 2 lis 2016, o 23:02

Witaj :macha: Życzę miłego formowania i ziszczenia marzenia o własnym yedku :)
Obrazek

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1131
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 23:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Przywitanie

Postprzez Kesi » 3 lis 2016, o 12:01

Witaj na forum :)
Obrazek

Puppy
Posty: 78
Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Przywitanie

Postprzez MilaKamila » 18 lut 2017, o 00:09

Chciałabym przedstawić Wam Lorda :serce:
Dzięki forum dowiedziałam się, że samoyedy szukają domu (za co bardzo dziękuję zaangażowanym osobom). Po wielogodzinnym rozmyślaniu, nie mogąc spać w nocy, myśląc ile złego przeszły te maluchy postanowiłam zaadoptować pieska pochodzącego z pseudohodowli w Dobrczu. Okropnie bałam się czy piesek mnie zaakceptuje, jak poradzę sobie z jego socjalizacją, czy będzie w stanie zaufać ludziom, jak warunki pobytu wpłynęły na jego psychikę oraz milion innych pytań...
Lord na początku podchodził jedynie po smakołyki, panicznie bał się dotyku. Rozumiałam to nie narzucając się jemu swoją obecnością. Myślałam, że będzie piszczał w nowym otoczeniu, ale od razu zajął się poznawaniem swojego nowego miejsca zamieszkania i zabawkami. Zniósł to nieźle. Aż po kilku godzinach nagle podszedł, zaczął mnie oblizywać i kłaść się tak aby go miziać :loveu: . Od tego momentu nie opuszcza mnie na krok, chce się bawić, przytulać. Chociaż na spacerach mamy małe problemy, to jeżeli chodzi o chodzenie przy nodze na smyczy nie mogę złego słowa powiedzieć. Mały próbuje ,,badać" granice: co może, a co jest mu zabronione, ale póki co się słucha :) Przed nami jeszcze sporo nauki, mam nadzieję, że wszystkie nasuwające się mi do głowy pytania odnajdę w ,,skarbnicy wiedzy" forum ;) Pozdrawiamy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Przywitanie

Postprzez iwa » 18 lut 2017, o 00:42

Cudny. I ma piękny uśmiech. Życzę Wam dużo radości ze wspólnie spędzonego życia

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Przywitanie

Postprzez Zoja » 18 lut 2017, o 02:11

Brawo! Kolejna wspaniała osoba! Powodzenia! :)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 375
Dołączył(a): 21 lis 2016, o 19:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Przywitanie

Postprzez HeavenlySnowball » 18 lut 2017, o 12:46

Bardzo mnie cieszy, że pieski trafiły do osób z forum :) Możemy śledzić ich dalsze losy bez zamartwiania się "co z nimi będzie?". Życzę wspaniałej przyjaźni na długie lata :serducho:
Obrazek

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości