Cześć

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Cześć

Postprzez Monmar » 6 lut 2017, o 16:07

kamnor napisał(a):DZIEN DOBRY WSZYSTKIM My posiadamy juz drugiego lecz sa zupelnie rozne lunka starsza z zaszlego roku nie smialy nie jadek chadz skory do zabawy i lamia z prawie pol roczna wciaga wszystko co jej do ust wpadnie jest mlodsza 9miesiecy a juz ja prawie dogonila wzrostem i masa lunke z tym ze pierwsza jest wilcza a druga niedzwiedzia nie wiem to normalne . :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :D :D


Cześć :macha: Przepraszam za tę uwagę, ale przeczytałam Twoją wypowiedź parę razy i nie mogę jej zrozumieć. Proszę pomyśl o znakach interpunkcyjnych i ortografii :/

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 375
Dołączył(a): 21 lis 2016, o 19:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Cześć

Postprzez HeavenlySnowball » 6 lut 2017, o 16:32

Monmar napisał(a):
kamnor napisał(a):DZIEN DOBRY WSZYSTKIM My posiadamy juz drugiego lecz sa zupelnie rozne lunka starsza z zaszlego roku nie smialy nie jadek chadz skory do zabawy i lamia z prawie pol roczna wciaga wszystko co jej do ust wpadnie jest mlodsza 9miesiecy a juz ja prawie dogonila wzrostem i masa lunke z tym ze pierwsza jest wilcza a druga niedzwiedzia nie wiem to normalne . :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :D :D


Cześć :macha: Przepraszam za tę uwagę, ale przeczytałam Twoją wypowiedź parę razy i nie mogę jej zrozumieć. Proszę pomyśl o znakach interpunkcyjnych i ortografii :/


To się nazywa bezpośredniość hehe :lol2: ale muszę się zgodzić bo mimo, że zrozumiałam zawartość posta to wymagało to troszkę większej umiejętności "czytania ze zrozumieniem" :pp: A co do pytania o różnice w wyglądzie to jak najbardziej, pieski mogą różnić się typami i jest to jak najbardziej normalne :)
Obrazek

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Cześć

Postprzez Zoja » 6 lut 2017, o 20:43

Bo 'nie' z przymiotnikami piszemy ŁĄCZNIE dlatego powinno być NIEŚMIAŁY NIEJADEK, plus znaki interpunkcyjne plus choć a nie chodź...., ja tez czytalam 8 razy :x :P

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Cześć

Postprzez iwa » 6 lut 2017, o 20:49

Myślę, że to z braku czasu przy małym yedku w domu :D

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 375
Dołączył(a): 21 lis 2016, o 19:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Cześć

Postprzez HeavenlySnowball » 6 lut 2017, o 21:22

iwa napisał(a):Myślę, że to z braku czasu przy małym yedku w domu :D


Też tak myślę hehe ale po wnikliwej analizie posta (którego sama czytałam ze 3 razy) da się zrozumieć "co autor miał na myśli" :P
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Cześć

Postprzez Monmar » 6 lut 2017, o 21:42

Zoja napisał(a):Bo 'nie' z przymiotnikami piszemy ŁĄCZNIE dlatego powinno być NIEŚMIAŁY NIEJADEK, plus znaki interpunkcyjne plus choć a nie chodź...., ja tez czytalam 8 razy :x :P

aaa i już wszystko jasne :) Mam nadzieję, że autor/ka postu się nie obraził/a za konstruktywną krytykę ;) :haha:

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 375
Dołączył(a): 21 lis 2016, o 19:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Cześć

Postprzez HeavenlySnowball » 6 lut 2017, o 21:52

Monmar napisał(a):
Zoja napisał(a):Bo 'nie' z przymiotnikami piszemy ŁĄCZNIE dlatego powinno być NIEŚMIAŁY NIEJADEK, plus znaki interpunkcyjne plus choć a nie chodź...., ja tez czytalam 8 razy :x :P

aaa i już wszystko jasne :) Mam nadzieję, że autor/ka postu się nie obraził/a za konstruktywną krytykę ;) :haha:


Trochę zabrzmiało jak "kup sobie kobieto słownik" :hahaha: ale miałaś rację, bo nawet w regulaminie jest napisane aby pisać "z ogólną przyjętymi normami pisma" §3. TEMATY I POSTY. pkt6. Więc nie napisałaś nic obraźliwego :)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Cześć

Postprzez Monmar » 6 lut 2017, o 21:57

Jeśli "Proszę pomyśl o znakach interpunkcyjnych i ortografii" brzmi jak "kup sobie kobieto słownik" to ja chyba nie umiem być miła.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 375
Dołączył(a): 21 lis 2016, o 19:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Cześć

Postprzez HeavenlySnowball » 6 lut 2017, o 22:03

Monmar napisał(a):Jeśli "Proszę pomyśl o znakach interpunkcyjnych i ortografii" brzmi jak "kup sobie kobieto słownik" to ja chyba nie umiem być miła.


Nie to miałam na myśli, napisałaś grzecznie i miło tylko ta krzywa minka na końcu kojarzy mi się z niesmakiem, zawsze używałam jej jak mnie coś podirytowało dla tego taką miałam wizję. To nic osobistego :)
Obrazek

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Cześć

Postprzez Zoja » 7 lut 2017, o 04:06

iwa napisał(a):Myślę, że to z braku czasu przy małym yedku w domu :D



Hahah calkiem mozliwe :haha: znajac mozliwosci mlodziezy to pewnie autorka nie nadazala lapac doniczki i sciagac dywany stad ten pospiech w pisaniu :lol2:

Poprzednia strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości