Masza

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lut 2017, o 12:23

Masza

Postprzez Masza » 5 lut 2017, o 12:48

WItam serdecznie,
od Kilku tygodni nasza rodzinka powiększyła się o sunię Maszę, Wiele wam zawdzięczamy (przegrzebałam to forum tam i z powrotem zanim Masza się u nas pojawiła) pozdrawiamy serdecznie z malowniczego Podlasia. :D

Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 20:54

Re: Masza

Postprzez Karolina25 » 6 lut 2017, o 14:00

Witaj, nasza Harda początkowo, tj. za nim ją odebraliśmy, miała się właśnie nazywać Masza ;)

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Masza

Postprzez Achaja » 6 lut 2017, o 14:42

WItajcie :) :macha:
Obrazek

Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lut 2017, o 12:23

Re: Masza

Postprzez Masza » 6 lut 2017, o 19:46

Karolina25 napisał(a):Witaj, nasza Harda początkowo, tj. za nim ją odebraliśmy, miała się właśnie nazywać Masza ;)

U nasz Ira miała być Idą.... ale dzieci zdecydowały że Masza... i w sumie niedźwiedź w jednej osobie ;)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Masza

Postprzez Winterfield » 7 kwi 2017, o 20:27

Masza napisał(a):WItam serdecznie,
od Kilku tygodni nasza rodzinka powiększyła się o sunię Maszę, Wiele wam zawdzięczamy (przegrzebałam to forum tam i z powrotem zanim Masza się u nas pojawiła) pozdrawiamy serdecznie z malowniczego Podlasia. :D



oooo podlasie :D moje strony :D a skąd dokładnie?
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości