Witajcie : )

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 4 lip 2016, o 08:59

Witajcie : )

Postprzez ThorMaster » 10 mar 2017, o 11:12

Witam wszystkich forumowiczów
Mam na imię Kuba, a mój towarzysz Thor (Rok i 5 miesięcy ) :)
Śmiało mogę stwierdzić, że powiedzenie "Jaki pan taki pies" prawie idealnie do nas pasuje :P
Thor jest wiecznie niezmęczonym psiakiem ba im bardziej próbuje się go zmęczyć tym więcej energii dostaje :D 7 godzin spaceru połączonego z pływaniem, bieganiem i zabawą ? Przecież to dopiero rozgrzewka :haha:
Niech tylko ktoś przyjdzie do domu i spojrzy na Thora. Pierwsza reakcja wycie, skok, szybko znaleźć coś co można wziąć do pyska(zabawka czy poduszka nie ma znaczenia im większe tym lepsze) i bieganie po domu, aby pokazać swoje szczęście i chociaż trochę ostudzić pobudzenie :D ogólnie jest bardzo bardzo pobudzonym psiakiem jak tylko zacznie się do niego zbytnio gadać to pokazuje swoją euforie szczęścia "kradnąc coś" i biegając po domu. O spokojnej zabawie sznurem nie ma mowy wyje, szczeka, warczy po swojemu "bo jego" :lol:
Uwielbia mieć swoje zdanie i robić wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę gdy tego potrzebuję. Psiakowi bieleje nos (kilka kropek) u mnie występuje to na około oczu (trochę większe "kropki") :D
Jedyne co nas różni to to, że ja nie zjadam majtek i skarpetek na potęgę. 5 skarpetek każda od innej pary ? No bo muszę coś jeść :_: gdyby chociaż je porywał żeby go gonić to nie on musi zjeść te pięknie pachnące skarpetki i majtki :P
Aktualnie trenujemy weight pulling rekreacyjnie, planujemy spróbować sił w bikejoringu i dogtrekkingu
:) Bork bork for you :)

Puppy
Posty: 36
Dołączył(a): 18 paź 2016, o 13:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witajcie : )

Postprzez Ariela » 10 mar 2017, o 12:30

Witajcie :)
świetny opis ! :brawa: :D

Skąd jesteście ?

Puppy
Posty: 78
Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Witajcie : )

Postprzez MilaKamila » 10 mar 2017, o 12:52

Witajcie. Prawdziwy wulkan energii :)

Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 4 lip 2016, o 08:59

Re: Witajcie : )

Postprzez ThorMaster » 10 mar 2017, o 14:48

Ariela napisał(a):Witajcie :)
świetny opis ! :brawa: :D

Skąd jesteście ?



Śląsk dokładnie Jaworzno :)
:) Bork bork for you :)

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości