Cześć:)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 18
Dołączył(a): 28 gru 2016, o 21:35
Lokalizacja: Podlaskie

Cześć:)

Postprzez Koffam » 24 mar 2017, o 20:18

Witajcie jestem dumna właścicielka trzech Samoyedów :)
Jest to rasa o której marzyłam od dziecka :serce:
A teraz dochowalam się ich aż trzech, mimo to mam jeszcze malamuta i 2 pinczerki :) Chodź różne rasy to wszystkie idealnie się dogaduja i co najważniejsze... tak jak ja kochają sport :)
Może ktoś pomyśli że jak dużo psow i wgl. Ale ja od dziecka nigdy nie miałam jednego zwierzaka, przeważnie były min. 3 w domu + jakieś na podwórku (zwierz. Gospodarakie) i jakiś psiak podworkowy.
Kocham wszystkie zwierzęta ale i tak moją największą pasja są psy i konie. Dzięki nim jestem kim jestem - tech. Weterynarii.

Dla zainteresowanych mogę przedstawić historie Samoyedów. Ale niestety czytają posty boję się być przez was zgardzona :(

Mam nadzieję że nie wykażecie wobec mnie jakieś pogardy. A wręcz przeciwnie posłużycie dobra rada:) Mimo że już sporo wiem o samoyedach ale ja uważam że całe życie się uczymy. Więc mam nadzieję że dużo na forum się dowiem / nauczę, aby bym jeszcze lepszy właścicielem samoyedow :)
Pozdrawiam wraz z całą swoją sfora:)

PS. Nie wiem jak mam tutaj fotkę wstawić:/

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 375
Dołączył(a): 21 lis 2016, o 19:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Cześć:)

Postprzez HeavenlySnowball » 24 mar 2017, o 20:34

Cześć :macha: ciekawa gromadka psiaków :)
Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 17:31
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie

Re: Cześć:)

Postprzez małgo-san » 24 mar 2017, o 21:32

Cześć, ale masz pokaźne stadko! :)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Cześć:)

Postprzez Monmar » 24 mar 2017, o 21:33

Cześć! witaj na forum. Bardzo ciekawa gromadka faktycznie. Ja nieraz swojego psa nie ogarniam, a Ty masz ich 6 :shock:
Jeśli chodzi o wzgardzenie innych użytkowników to chyba nie ma co krytykować za coś co się już stało i się nie odstanie. Jeśli czujesz, że popełniłaś jakiś błąd to jedyne co możesz zrobić to nie popełniać takiego samego już więcej. Nie wiem o co konkretnie chodzi, ale chyba nikt nie będzie Cię tutaj linczował.
Fotki możesz wstawić wklejając link do zewnętrznego serwera.

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Cześć:)

Postprzez Winterfield » 24 mar 2017, o 21:34

Koffam napisał(a):Dla zainteresowanych mogę przedstawić historie Samoyedów. Ale niestety czytają posty boję się być przez was zgardzona :(
Mam nadzieję że nie wykażecie wobec mnie jakieś pogardy.


Nikt nie jest wzgardzony, dopóki sam na to nie zapracuje :pp: a takich ewenementów dużo tutaj nie było ;)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości