Hellol yedziarze :-)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Posty: 79
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 14:13

Hellol yedziarze :-)

Postprzez czarodziejka » 3 kwi 2017, o 10:21

Hej helllol :mrgreen: Trafiłam na forum, bo przymierzam się do zakupu towarzysza yedka ;)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Hellol yedziarze :-)

Postprzez Winterfield » 4 kwi 2017, o 15:59

Witam :) życzę miłego przeglądania treści forum :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 19 sty 2017, o 10:48
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Re: Hellol yedziarze :-)

Postprzez Kanapix » 4 kwi 2017, o 17:00

Witamy witamy ;)

Ze swojej strony gorąco polecamy dołączyć do samojedziarzy ;) Boskie psiska ale wyjątkowo charakterne :D
Nie ufam ludziom, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka.

Puppy
Posty: 78
Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Hellol yedziarze :-)

Postprzez MilaKamila » 4 kwi 2017, o 18:12

Witamy, warto przeczytać wątek viewtopic.php?f=9&t=58 :D

Puppy
Posty: 79
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 14:13

Re: Hellol yedziarze :-)

Postprzez czarodziejka » 4 kwi 2017, o 19:03

Kanapix napisał(a):Witamy witamy ;)

Ze swojej strony gorąco polecamy dołączyć do samojedziarzy ;) Boskie psiska ale wyjątkowo charakterne :D


No własnie rozważam tę "charakterną" stronę ;-) czy dam rade ogarnać samoyeda, niektóre opowieści tutaj mnie przerażaja ;-)

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 12:19

Re: Hellol yedziarze :-)

Postprzez upss18 » 5 kwi 2017, o 00:03

Ja tam uważam, że każdy ma jakąś swoją charakterną naturę:) a że yedki to małe uparciuchy i indywidualiści (a przynajmniej Shiro na pewno) to już taka uroda:) co nie zrobi to i tak wystarczy jeden rzut oka na tę puchatą mordkę z dwoma perełkami i jakoś ta charakterność nie stanowi problemu:)

Puppy
Posty: 79
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 14:13

Re: Hellol yedziarze :-)

Postprzez czarodziejka » 5 kwi 2017, o 10:22

Każdy psiak coś ma, kazdy moze szkudzić, kazdy moze byc w czymś uparty i każdego trzeba wychować, tak myślę. Chociaz wiadomo, że pies pierwotny rządzi się tez swoimi "prawami". A co jak Samek jest uparty i nie chce czegoś zrobić lub robi niewłasciwie? Zaczyna terroryzowac?

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości