Poszukiwacze

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Posty: 33
Dołączył(a): 13 sie 2017, o 23:54
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Poszukiwacze

Postprzez Ewia » 17 sie 2017, o 19:52

Dziękuję za informację będę szukać opinii na temat tych hodowli zobaczymy jak to wyjdzie. Planujemy psa za dwa lata ale już wolę poczytać co i jak żeby potem nie mieć niemiłej niespodzianki ;). U mnie jest tak sytuacja ze psa bierzemy akurat na długo przed remontem więc wszelkie szczeniece straty są już wliczone ;). A jeszcze mam jedno pytanie czy według was 6 tygodni po odebraniu szczeniaka z hodowli To wystarczająco żeby się do nas przyzwyczaił?

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwacze

Postprzez Lexie » 17 sie 2017, o 20:22

Dwa lata to super, możesz przebierać ;) Przeczytaj tylko wątki o wyborze hodowli (z ZKwP).

Chodzi o to, czy pies przyzwyczai się do Ciebie w 6 tygodni? To taki strzał, ale biorąc pod uwagę, że będzie miał wtedy co najmniej 14 tygodni, czyli okres najsilniejszego chłonięcia w czasie socjalizacji będzie się kończył, to podejrzewam, że jak najbardziej - zastąpisz mu w końcu rodzinę, za którą na początku bardzo tęskni.

Puppy
Posty: 33
Dołączył(a): 13 sie 2017, o 23:54
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Poszukiwacze

Postprzez Ewia » 17 sie 2017, o 20:31

No plany wakacyjne czyli wszelkie urlopy są przeznaczone dla szczeniaka w sumie wyszło 6 tygodnie więcej nie damy rady, potem będzie zostawal sam w ciągu dnia max 5 h aż syn wróci że szkoły. Więc myślę że damy radę ;). Przynajmniej mam taką nadzieję ;).

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwacze

Postprzez Lexie » 17 sie 2017, o 20:38

Tylko weźcie pod uwagę to, że jeśli będziecie z nim przez 6 tygodni, a później zostanie sam, to nie jest kwestia przyzwyczajenia do Was, ale do samotności, więc zostawiać go samego (na coraz dłużej) musicie dużo wcześniej ;)

Puppy
Posty: 33
Dołączył(a): 13 sie 2017, o 23:54
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Poszukiwacze

Postprzez Ewia » 17 sie 2017, o 20:44

Tak zgadzam się oczywiście będziemy systematycznie go zostawiać coraz dłużej ;). Z dnia na dzień nie mam zamiaru go zostawić ;).

Poprzednia strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości