Yeti wita!

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 11
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 10:35

Yeti wita!

Postprzez yeti_2002 » 27 kwi 2017, o 12:12

Obrazek

Yeti to 9 tygodniowy samiec z hodowli Biała Szadź. Jest z nami od 4 dni :) Jest bardzo kochany i mądry, zna już podstawowe komendy i załatwia się wyłącznie na podkład, który przesuwamy codziennie bliżej drzwi :) Jego ulubione zajęcie to wylewanie wody z miski i tarzanie się w niej, ew. spanie w misce, lubi też zaczepiać naszego 3letniego mopsa lub koty oraz szaleć z dziećmi na ogrodzie. O rasie wyczytałam już niemal wszystko. Teraz, dzięki forum, zgłębiam tajniki pielęgnacji i produktów. Na chwile obecną jestem zagubiona, jest tego tyle że lekko nie ogarniam :) Na dobry początek zamówiłam dziś sobie szampon i odżywkę z PSH i drucianą szczotkę i mam nadzieję, że do wieczora skompletuje sobie wszystko, co trzeba.

Pozdrawiamy

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 19 sty 2017, o 10:48
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Re: Yeti wita!

Postprzez Kanapix » 27 kwi 2017, o 12:35

yeti_2002 napisał(a):Jego ulubione zajęcie to wylewanie wody z miski i tarzanie się w niej, ew. spanie w misce


O toto - znam doskonale :devil: a potem pewnie przychodzi i jojczy bo wody złe człowieki nie dają :devil:

Od siebie polecam grzebień - https://www.groomershop.pl/pl/p/Artero-grzebien-metalowy-19cm-z-mieszanym-rozstawem-zabkow-5050/1790?gclid=Cj0KEQjwrYbIBRCgnY-OluOk89EBEiQAZER58tQrrYuwWkaHOrmgqpdnZ0wx8Vi7MwcooD0BjKhrPUEaAoC08P8HAQ

Poleciła nam go Achaja przy odbiorze pieska i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjny :)

No i witamy na forum :dance:
Nie ufam ludziom, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Yeti wita!

Postprzez ada » 27 kwi 2017, o 13:49

Śliczny misio, prawdziwy Yeti. Można poznać rodziców? Witajcie :macha: na forum.

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Yeti wita!

Postprzez Achaja » 27 kwi 2017, o 14:25

Witajcie :macha:

Tak jak pisze Kanapix. Szczotka to nie wszystko. Do newralgicznych miejsc, zwłaszcza w szczeniecym puchu, konieczny jest grzebień :)

Miłego forumowania.
Obrazek

Bejbik
Posty: 11
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 10:35

Re: Yeti wita!

Postprzez yeti_2002 » 27 kwi 2017, o 15:25

Oczywiście wiem ze szczotek będziemy potrzebowali duuuuuuuzo :) Na razie trochę się gubię. Bardzo dziękuję za link! Pech chciał ze te które znalazłam na forum były wygasłe.

Rodzice pluszaka:


XENA OF FADO
XTRAVAGANT CAPRICE Give Me A Paw

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 402
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:58
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Yeti wita!

Postprzez Sesto Senso » 27 kwi 2017, o 15:43

Ale cudeńko !
Niech maluszek przyniesie wiele radości :serducho:
Witajcie na forum :)
Obrazek

Bejbik
Posty: 11
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 10:35

Re: Yeti wita!

Postprzez yeti_2002 » 27 kwi 2017, o 16:39

Kanapix napisał(a):O toto - znam doskonale :devil: a potem pewnie przychodzi i jojczy bo wody złe człowieki nie dają :devil: :


Naprawdę poważnie się zastanawiam czy mu wlewać ta wodę tak w kółko i w kolko jak zaraz grzebie w niej łapkami i cały mokry skacze po pokoju :(

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Yeti wita!

Postprzez ada » 27 kwi 2017, o 18:19

Może wygodniej dawać młodemu napić się np. co 2 godziny albo wg. jakiegoś innego klucza ( oczywiście pilnować, żeby nie był spragniony), a miskę odstawiać gdzieś wyżej, żeby Yeti nie miał do niej permamentnego dostępu. ;) Samoyedy nawet już jako szczenięta są b.asertywne, wiec jak zachce mu się pić, to na pewno da znać. Moja jak miała pustą miskę, to po prostu szczekała, jako dorosła szura nią po podłodze. ;)

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 12:19

Re: Yeti wita!

Postprzez upss18 » 2 maja 2017, o 16:47

Witamy:) Yeti jest prześliczny:) właściwie nasz Shiro to jego wujaszek:D jakby nie patrzeć to Kaprysek i Shiro to bracia:)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 210
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 20:31

Re: Yeti wita!

Postprzez elvi » 9 maja 2017, o 16:53

Witam tego ślicznego malucha!! Miło że jakiś wnusio się na forum pojawił :) Życzymy dużo radości i cierpliwości.
Pozdrawiamy :)

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości