Witam serdecznie!

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 8
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 19:18
Lokalizacja: Kraków / Szczecin

Witam serdecznie!

Postprzez Mavine » 5 lip 2017, o 20:30

Witam wszystkich serdecznie! :)

Na imię mi Karolina i wraz z drugą połówką od dłuższego czasu poszukiwaliśmy czworonożnego przyjaciela. Po wnikliwym rekonesansie ras psów (wzorców, for tematycznych), określeniu naszych możliwości (finansowych, czasowych) zdecydowaliśmy się na urzekającego, "białego niedźwiadka" - Samoyeda. Tak naprawdę to była miłość od pierwszego wejrzenia, ale jako, że zawsze rozważamy wszystkie "za i przeciw", a przede wszystkim dobro żywej istoty to zajęło to nieco czasu.
W przyszłym roku zamierzamy przywitać nowego członka rodziny, a do tego czasu chcemy odpowiednio przygotować się na jego przybycie. W szczególności zagłębiam się w temacie wszystkiego co związane z wychowaniem psa i jego szkoleniem.

Całe swoje dzieciństwo spędziłam z moim ukochanym przyjacielem rasy american staffordshire terrierem - BJ, w domu zwanym Biniusiem lub rudą mendą :) Co za tym idzie też nie wyobrażam sobie, żeby w domu nie było kogoś, kto po powrocie do domu nie ucieszy się na Twój widok, nie obślini. To właśnie razem stawialiśmy kroki na wystawach psów, zarówno na ringu, jak i w konkursie "Młody Prezenter". Najważniejsze jest jednak to, że spędzaliśmy razem każdą wolną chwilę, a to na długich spacerach, próbowaniu różnych psich sportów i cieszenia się sobą nawzajem :) BJ obecnie ma 14 lat (trzyma się staruszek twardo) i pozostał w rodzinnym domu.

Jak zwykle na "dzień dobry" musiałam trochę się rozpisać, ale proszę mi to wybaczyć :)

Dowiedziałam się o Waszym forum z grupy na FB i jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem wiedzy, która tutaj została zapisana oraz umiejętnością przekazywania jej bez jadu. :)
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będzie okazja do zamienienia paru słów na klubowej wystawie w Katowicach! :)

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1036
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 17:21

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Lumikello » 5 lip 2017, o 23:54

Witamy i pozdrawiamy :)
Blog osobisty Questa, Bambi, Loli i Romana ;)
https://ogonkudlaty.blogspot.com

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 09:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Świekatowo

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Przemek Winter Is Coming » 6 lip 2017, o 13:00

Witaj :D
Tak, to forum to właściwe miejsce aby dowiedzieć się chyba wszystkiego o białasach.
powodzenia w szukaniu!
Winter Is Coming From Poland (FCI) - domowa hodowla Samoyedów :)
http://www.winteriscomingfrompoland.com
Sklep z karmami www.dognotfrog.com

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Zoja » 6 lip 2017, o 13:03

super :)
poczatek wpisu jakbym czytala o sobie :)

witamy :)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Witam serdecznie!

Postprzez ada » 6 lip 2017, o 14:25

Witamy serdecznie, od razu " czuć", że będziecie wzorcowymi właścicielami. :macha: No i niestety nie idealizowałabym forum, trochę jadu już się tu wylało, oby never ever.

Puppy
Posty: 78
Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Witam serdecznie!

Postprzez MilaKamila » 6 lip 2017, o 17:19

Witamy :) miłego ,,forumowania" :D

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Achaja » 6 lip 2017, o 19:23

Hej :D

Miło się czyta takie powitania :) U mnie też wszystko zaczęło się od fascynacji behawiorem i psim językiem ;) A potem jak po nitce do kłębka :haha:

Powodzenia w przygotowaniach na nowego członka rodziny :) I miłego forumowania :oczko2:
Obrazek

Bejbik
Posty: 8
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 19:18
Lokalizacja: Kraków / Szczecin

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Mavine » 6 lip 2017, o 21:35

Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie :) Mam nadzieję, że nikt mnie tutaj nie zje, za być może - trywialne pytania :D

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Royal Winter Marta » 7 lip 2017, o 00:50

Witajcie!

Miłego korzystania z forum!
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Winterfield » 7 lip 2017, o 12:50

Witam serdecznie :) udanej lektury forum!
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości