Jaga92 - powitanie :)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 13:18
Lokalizacja: Tarnów

Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Jaga92 » 9 lis 2017, o 16:32

Witam serdecznie wszystkich :)

Jestem Agnieszka, na karku ćwierć wieku, mieszkam w małopolsce.
Niedawno odszedł mój ukochany, towarzyszący mi praktycznie dzień i noc przez 12 lat przyjaciel - nie rasowy, coś między Haskim, a Malamutem.
Inne to były czasy, ale miałam szczęście i egzemplarz choć bez rodowodu trafił mi się najwspanialszy o jakim mogłam marzyć. Tym razem jednak nie chcę ryzykować i pustkę jaka nastała w domu chcę wypełnić radosnym Samoyedem z pewnego źródła.
Psią mamą planuje zostać ponownie nie wcześniej niż na wiosnę, a do tego czasu korzystając z waszej uprzejmości i dóbr zebranych na tym forum chcę się jak najlepiej do tej roli przygotować. Nie mam na tą chwilę pojęcia o hodowlach i trybie w jakim rezerwuje/kupuje się pieski, ale wierzę, że spotkam tu ludzi, którzy pomogą mi odnaleźć nowego członka rodziny.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na innych częściach forum :)

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez colekcjonerka » 9 lis 2017, o 16:45

Witaj! Myślę, że bardzo dobrze trafiłaś. Forum było moją obowiązkową lekturą przed pojawieniem się pierwszego Yedka. Nic tak nie nauczy jak doświadczenia innych właścicieli. A Yedki są bardzo specyficzne :D .
Powodzenia w poszukiwaniu swojego wymarzonego przyjaciela :D.
Ja tylko od siebie proponuję abyś się zastanowiła czego tak naprawdę oczekujesz od swojego nowego piesa - planujecie jakieś sporty, wystawy czy może pieseł ma być tylko (a nawet i aż) twoim domowym pupilem. Pod tym kątem później dobierałabym hodowlę :).

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 375
Dołączył(a): 21 lis 2016, o 19:51
Lokalizacja: Rybnik

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez HeavenlySnowball » 9 lis 2017, o 16:45

Witaj :)
Obrazek

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 13:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Jaga92 » 9 lis 2017, o 17:08

colekcjonerka napisał(a):Witaj! Myślę, że bardzo dobrze trafiłaś. Forum było moją obowiązkową lekturą przed pojawieniem się pierwszego Yedka. Nic tak nie nauczy jak doświadczenia innych właścicieli. A Yedki są bardzo specyficzne :D .
Powodzenia w poszukiwaniu swojego wymarzonego przyjaciela :D.
Ja tylko od siebie proponuję abyś się zastanowiła czego tak naprawdę oczekujesz od swojego nowego piesa - planujecie jakieś sporty, wystawy czy może pieseł ma być tylko (a nawet i aż) twoim domowym pupilem. Pod tym kątem później dobierałabym hodowlę :).


Przede wszystkim ma być członkiem rodziny i przyjacielem :)
Aktywni sportowo na pewno będziemy, ale nie jakoś zawodowo, czy wyczynowo, więc to nie jest priorytet.
Pod kątem wystaw raczej też bym nie wybierała, chyba że przez ten czas złapie na tym forum jakiegoś bakcyla, ale na pewno nie o to mi konkretnie chodzi :)

Dziękuje za miłe przyjęcie :)

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Winterfield » 9 lis 2017, o 18:49

Witam na forum :D życzę trafnych decyzji i przyjemnego zdobywania wiedzy :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 09:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Świekatowo

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Przemek Winter Is Coming » 9 lis 2017, o 21:34

Witaj.
To forum to najlepsze miejsce na zdobywanie wiedzy o Samoyedach. A mając doświadczenie z innymi psami, mogę spokojnie napisać, że Samoyed to nie pies, to... Samoyed :zaciesz: :mrgreen: :zaciesz:
Poniżej znajdziesz linka z forum do listy hodowli. A jak szukasz szczeniaczka na wiosnę, to z naszego doświadczenia, czas najwyższy na szukanie planowanych miotów i rezerwację wybranki/wybrańca. Powodzenia.
http://e-samoyed.pl/hodowle
Winter Is Coming From Poland (FCI) - domowa hodowla Samoyedów :)
http://www.winteriscomingfrompoland.com
Sklep z karmami www.dognotfrog.com

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Achaja » 9 lis 2017, o 22:00

Witamy :) Miłego pogłębiania wiedzy :)
Obrazek

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Lexie » 9 lis 2017, o 22:05

Cześć :) Czy zdrobnienie od Twojego imienia to w Małopolsce Jagna? Moja mama doorowadzała mnie do szewskiej pasji, kiedy mówiła do mnie Jagienka... :niepowiem:

Powodzenia w poszukiwaniach :)

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 13:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Jaga92 » 11 lis 2017, o 16:10

Lexie napisał(a):Cześć :) Czy zdrobnienie od Twojego imienia to w Małopolsce Jagna? Moja mama doorowadzała mnie do szewskiej pasji, kiedy mówiła do mnie Jagienka... :niepowiem:

Powodzenia w poszukiwaniach :)


Akurat na imie mam Agnieszka ;) Jaga to troche taki twór od Agi, a trochei inspiracja tym:
https://www.youtube.com/watch?v=uKbuFYd468w&t=66s

Dziękuje wszystkim za rady :)
Dzisiaj wolny dzień, więc biore się za czytanie bardziej konkretnych działów :)

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaga92 - powitanie :)

Postprzez Lexie » 11 lis 2017, o 21:23

Jaga92 napisał(a):
Lexie napisał(a):Cześć :) Czy zdrobnienie od Twojego imienia to w Małopolsce Jagna? Moja mama doorowadzała mnie do szewskiej pasji, kiedy mówiła do mnie Jagienka... :niepowiem:

Powodzenia w poszukiwaniach :)


Akurat na imie mam Agnieszka ;) Jaga to troche taki twór od Agi, a trochei inspiracja tym:
https://www.youtube.com/watch?v=uKbuFYd468w&t=66s

Tak, tak, wiem, doczytałam. Też mam na imię Agnieszka, a mojej mamie się jakoś ta Jagienka ubzdurała :co:

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość