Cześć :)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 01:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Cześć :)

Postprzez P. » 9 sty 2018, o 20:01

Witamy się z Freją, która ma już 3,5 miesiąca i jest małą, piękną diablicą :haha: :serducho:
Jesteśmy z Bydgoszczy i obecnie szukamy jakiegoś fajnego psiego przedszkola, może ktoś poleci :co:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Cześć :)

Postprzez iwa » 10 sty 2018, o 22:48

Witaj. Słodka :loveu:

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 09:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Świekatowo

Re: Cześć :)

Postprzez Przemek Winter Is Coming » 10 sty 2018, o 23:03

Pozdrowienia z Bydgoszczy :)
My nie korzystaliśmy z przedszkola, więc nie mogę żadnego polecić... A sprawdzałaś w oddziale związku?
Winter Is Coming From Poland (FCI) - domowa hodowla Samoyedów :)
http://www.winteriscomingfrompoland.com
Sklep z karmami www.dognotfrog.com

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 25 lut 2016, o 20:48
Lokalizacja: Białystok

Re: Cześć :)

Postprzez klaudia30051995 » 11 sty 2018, o 12:00

Witaj :) Jest cudowna :)

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Cześć :)

Postprzez Achaja » 11 sty 2018, o 23:22

Słodkie psisko :loveu: Witajcie :)
Obrazek

Junior
Posty: 196
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 22:17

Re: Cześć :)

Postprzez AMsied » 12 sty 2018, o 16:39

Witaj.my też jesteśmy z Bydgoszczy, z Fordonu. Mamy 2 samoyedy 3,5 letniego Skipera i 1,5 rocznego Pabla. Ze Skiperem chodziliśmy do "psiego przedszkola 4 łapy" http://www.czterylapy.info trafiłam tam z polecenia właścicieli Akity, mówili,że p.Grzegorz umie z psami pierwotnym postępować. Zajęcia z psiego.przedszkola nam sie podobały, ale to raczej taka socjalizacja dla Skipera była i nauka podstawowych komend. coś tam.próbowaliśmy sami kontynuować, ale chyba charakterek Skipera plus brak konsekwencji zrobił swoje: Nie udało nam się wypracować metody,żebym mogla go bezpiecznie puścić i wiedzieć że dam radę go odwołać,gdy inny pies się pojawi, ani oduczyć ciągnięcia smyczy- robi to od szczeniaka. Dopiero teraz mam na moje diabły sposób: szelki `easy walk` :devil:
Jeśli chodzi jeszcze o p.Grzegorza to stosował tylko pozytywne metody. Z tego co sie orientuje to szeroko reklamowany szkoleniowiec Karnicki, znany głównie ze szkolenia psów typu owczarek niemiecki takze do obrony domu, nie stosuje raczej pozytywnych metod...
W razie pytań pisz śmiało, może będę pomocna

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 01:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Cześć :)

Postprzez P. » 16 sty 2018, o 18:04

Hej, dzięki za radę. Czytałam o tym przedszkolu, ale odstraszyło mnie to, że jest w Niemczu, ale skoro polecasz to na pewno tam przedzwonię, niestety chyba szybko kończą się tam wolne miejsca. Chociaż w sumie to też dobrze świadczy. :D
Ostatnio natomiast odkryliśmy park dla psów za Balatonie, gdzie są przeszkody do agility i okazało się, że mała ma wielką frajdę że skakania przez koło i biegania między palikami. Jako, że jesteśmy już po kwarantannach to spędzamy tam co drugie popołudnie :D Nie wiedziałam, że to może być taka frajda :zaciesz:

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć :)

Postprzez Lexie » 16 sty 2018, o 18:29

Jest przeurocza, taka, hm, smukła i dziewczęca :love:

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości