Dzień dobry wszystkim :)

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Dzień dobry wszystkim :)

Postprzez Achaja » 7 mar 2018, o 22:16

Witajcie :)

Tak naprawdę wszystko ma swoje plusy i minusy. Tak to też jest z wyborem psa lub suni. A w finale są ludzie którzy preferują taka relacje jaka dają im psy a inni takie jakie dają im suki. Przez całe życie żyłam z psem. Kubą- inteligentnym i super indywidualnym, psiakiem w typie jamnika. Uwielbiałam go i długo uważałam, że takich już nie "produkują". Ale dopiero kiedy w naszym domu pojawiła się sunia, zrozumialam, że właśnie o taką relację z psem mi chodziło.

Nie słuchajcie tego co Wam powiedzą właściciele suki czy psa. Obie płcie są tak samo dobre choć obie też mają wady i zalety. Fakt jest faktem: Każda pliszka swój ogonek chwali. Spotkajcie się z właścicielami samoyedów. W okolicach dużych miast są organizowane spacery samoyedów. Wybierzcie się na jeden z nich. Poobcujcie z rasą, otwórzcie oczy i obserwujcie ich relacje a na pewno dojdziecie do jakiegoś konsensusu.

POWODZENIA! Właśnie zaczyna się wasza wielka przygoda z yedem u boku. Wierzcie lub nie ale bez względu na płeć, na pewno wywróci Wam życie do góry nogami :D
Obrazek

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Dzień dobry wszystkim :)

Postprzez colekcjonerka » 7 mar 2018, o 23:29

Dobrze powiedziane Ula :D Gdybym miała odpowiednie warunki to chyba bym mogła mieć obie płcie :lol2: :lol2: Kocham i psiury i sucze :loveu:

Bejbik
Posty: 9
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 19:58

Re: Dzień dobry wszystkim :)

Postprzez Patrycja_01 » 8 mar 2018, o 12:59

Zgadzam się w 100% z Państwem.
Już nie mogę się doczekać kiedy będzie z nami nasz sampyed :love:

Poprzednia strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości