Przywitanie

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
Bejbik
Posty: 12
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 10:31

Re: Przywitanie

Postprzez elmo33399 » 23 lut 2013, o 11:32

My również witamy!

BIS Junior
Posty: 339
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 00:53
Lokalizacja: Solec Kujawski

Re: Przywitanie

Postprzez EwaN » 23 lut 2013, o 19:49

Witam na forum :)

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 15:36

Re: Przywitanie

Postprzez Taco » 23 lut 2013, o 21:10

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za powitania i akceptację :D

Junior
Posty: 174
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 14:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przywitanie

Postprzez Ksienrzniczka » 27 lut 2013, o 01:31

To i ja się przywitam. Mam na imię Marta, zwana Ksienrzniczkom (tak w tej formie) i niedługo w domu przywitam samoyeda. To jeden ze szczeniaczków urodzonych 31 stycznia w hodowli u pani Mirki - The Glow of The Snowy Star. To mój pierwszy samoyed, więc liczę na Wasze rady. Póki co jestem podekscytowana i przeszczęśliwa. Mój chłop takoż. To zresztą był jego pomysł, żeby w naszym życiu pojawił się pies właśnie tej rasy. Nie możemy się już doczekać kwietnia:)

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 20:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Przywitanie

Postprzez Gandalf » 27 lut 2013, o 12:06

Witamy :)
Pamiętam jak mi się strasznie czas dłużył jak czkałam na swojego samka :mrgreen: i nie mogłam się doczekać ;)
Tak że Marta życzę aby czas do odbioru szybko minął :mrgreen:
A samek z jakim kolorem oznacznika będzie Twoim futrzakiem :twisted:
Obrazek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Przywitanie

Postprzez Achaja » 27 lut 2013, o 13:25

Cześć Ksienrzniczko,
ja radzę wyspać się dobrze :twisted: dopóki możecie. U nas od jakiegoś czasu mieszka mała, słodka, biała... potworzyca i nie pamiętam już co to znaczy przespać noc :D
Obrazek

BIS Junior
Posty: 340
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 14:32
Lokalizacja: Poznań

Re: Przywitanie

Postprzez Madlen » 27 lut 2013, o 13:49

Witajcie!
Ja też polecam wysypianie się na zapas, bo z tym może być problem. Szczególnie jak szczeniak coś zje i dostanie biegunki... Ale im więcej ludzi w domu do opieki nad maluchem tym lepiej, ja musiałam sama sprzątać i chyba stąd ta trauma :D i mam nadzieję, że nie jesteście tak bardzo przywiązani do swojego dobytku, bo chyba większość szczeniaków przechodzi okres niszczenia np . obgryzania mebli, tapet, gryzienia wszelkich papierów... Ale poza tym samoyedy są najsłodsze i wszystko im można wybaczyć ;)

Junior
Posty: 174
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 14:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przywitanie

Postprzez Ksienrzniczka » 27 lut 2013, o 14:58

Przywiązana jestem tylko do biegowego i wspinaczkowego rynsztunku, ale on dobrze strzeżony, na wysokich półkach za zamkniętymi drzwiami. Liczę, że TAM psiak jednak nie wlezie:) Jeszcze nie wiem, który psiak będzie u nas mieszkał. Na dniach mają się pojawić nowe zdjęcia. Tymczasem jest szał, bo mój chłop uwielbia gadżety. Od kilku dni siedzi i wybiera. Smycze, szelki, obroże, maty do auta, plecaki dla psów, plecaki na psy, miseczki, zabawki, legowiska, szczotki. Podejrzewam, że psiak będzie miał więcej rynsztunku niż my oboje razem wzięci. ;)

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Przywitanie

Postprzez Achaja » 27 lut 2013, o 15:18

Ja polecę byście, jesli macie tylko taka możliwość, wybierali nie tylko kierując się zdjęciami. Myśmy mieli na oku dwie sunie z miotu, wahaliśmy się między pomarańczową a fioletową i dopiero pierwsza wizyta u Elizy rozwiała nasze wątpliowści. Okazało się, że wszystkie szczenięta były nami zainteresowane oprócz fioletowej Aurory, która myślę, że jeszcze czekała na swojego człowieka :D Za to podczas tego spotkania Achajka nasz mały Sherlock Holmes przyniosła nam kawałek foliówki, który skądś wykopała i ogólnie pokazała jakiego zainteresowania oczekuje od człowieka.

Temperament szczeniaka na pewno pomoże Wam określić Hodowczyni ale to jaki charakter ma wasze maleństwo Warto ocenić samemu.
Obrazek

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Przywitanie

Postprzez Winterfield » 27 lut 2013, o 16:12

I my witamy! I pozdrawiamy od wujka Twojej przyszłej kuleczki :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości