Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Zanim zaczniesz pisać - przedstaw się
BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 19:35

Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Bianka » 24 kwi 2014, o 21:27

Mam na imię Sabina. Jestem szczęsliwą posiadaczką przepięknej Samoyedki. Moja sunia nazywa się Casablanca Deni (po tatusiu Demonie- o jakże to imię pasuje do jej charakterku ;) )Shaggy Angels i za 3 dni kończy siedem miesięcy. Zdrobniale wołam ją Bianka. Jest bardzo mądra, rezolutna i kochana. Uwielbia się bawic. Wszystkim, tylko nie jej zabawkami ;) Najbardziej lubi figle z miotłą, butelkami, butami no i podkradanie ręczników. :D Lubimy wspólne spacery, czesanie no i oczywiście przytulanie! :lol:
I chociaż czasami doprowadza mnie do szewskiej pasji, nie oddałabym jej nikomu za nic w świecie! :D
"Psy patrzą na nas z szacunkiem,
koty z pogardą,
a świnie jak na równych sobie."

Winston Churchill.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez ada » 24 kwi 2014, o 21:32

Witaj wśród miłośników samoyedów :)

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Achaja » 24 kwi 2014, o 21:35

Bianka napisał(a):I chociaż czasami doprowadza mnie do szewskiej pasji, nie oddałabym jej nikomu za nic w świecie! :D


Esencja życia z samoyedem :D Za to właśnie tak bardzo je kochamy i to sprawia, że życie po przyjściu do domu samoyeda zwyczajnie nabiera innego wymiaru :D

Witajcie na forum, Ty i Twoja Bianka :) Dziewczynka jest po prostu śliczna! Musisz założyć jej własną galerię tu na forum :) Rób jej mnóstwo zdjęć, bo ani się obejrzysz a Twoją małą białą kuleczkę zeżre wielki kudłaty potwór ;)
Obrazek

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Winterfield » 24 kwi 2014, o 21:49

Witaj na forum :D koniecznie załóż małej galerię w dziale JA I MÓJ SAMOYED :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Zoja » 24 kwi 2014, o 21:57

Supcio ;) witamy serdecznie :)

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Royal Winter Marta » 24 kwi 2014, o 21:57

Witamy i my! :)
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

BIS Junior
Posty: 624
Dołączył(a): 18 gru 2012, o 20:03
Lokalizacja: Zator/Małopolskie

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Ania/Magnat » 24 kwi 2014, o 22:18

Witaj Bianka :)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 19:35

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Bianka » 24 kwi 2014, o 23:04

Dziękujemy za tak miłe przyjęcie. Oczywiście założymy sobie wspólną galerię. ;) Nie mogłabym przepuścić tej okazji do wysłuchiwania zachwytów pod adresem mojej księżniczki ;) ;) ;) To prawdziwa muzyka dla moich uszu.... ;) te pełne zachwytu słowa ludzi spotkanych na spacerach jaka ona to nie jest śliczna, jaka biała, że wygląda jak niedźwiedź polarny :lol: puchnę z dumy :D
"Psy patrzą na nas z szacunkiem,
koty z pogardą,
a świnie jak na równych sobie."

Winston Churchill.

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3037
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:21
Lokalizacja: Rosiny Zachodniopomorskie

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Achaja » 25 kwi 2014, o 00:52

Sabina musisz się do tego przyzwyczaić :) Ja zawsze biorę Achaję do Szczecina gdy zaglądam do związku, czy muszę dokonac wpisów na uczelni, bo ludzie reagują na samoyedy na prawdę cudnie... pokazują sobie palcami, podchodzą by przytulic i dotknąć i na prawdę się zachwycają. Byłam teraz na badaniach w Poznaniu, przyszedł czas na prześwietlenie bioder i łokci do rodowodu, i sam Pan dr Wąsiatycz zachwycał się ufnością samoyedów i ich pięknem, chwalił zdrową sylwetkę :)
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 19:35

Re: Witam wszystkich kochających Samoyedy! :D

Postprzez Bianka » 25 kwi 2014, o 11:56

Wcale mnie nie dziwi takie zainteresowania Twoją Achają, bo jest naprawdę prześliczna! Nawet taka umorusana po spacerze ;) wtedy chyba zwłaszcza, bo mordkę ma mega szczęśliwą, a to najbardziej cieszy kiedy pies jest szczęśliwy ;)
Moja Bianka to straszny wariat. Strasznie garnie się do ludzi i innych zwierząt. Za wszelką cenę chce podejść, zapoznać się, pogłaskać. Aż siusia ze szczęścia :oops: Jest lepiej niż na początku, czasem uda nam się przemknąć "niepostrzeżenie". Myślicie, że wyrośnie z tego nadmiernego entuzjazmu...?
"Psy patrzą na nas z szacunkiem,
koty z pogardą,
a świnie jak na równych sobie."

Winston Churchill.

Następna strona

Powrót do PRZYWITAJ SIĘ / Introductions

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości