Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i tatuaż

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i tatuaż

Postprzez Anonymous2 » 26 lis 2014, o 11:14

"Zaginął pies rasy samojed ( duży biały włochaty pies) dziś koło południa. Okolice Żukowa jez. Głębokie Proszę o kontakt jeśli ktoś go widział lub wie gdzie przebywa telefon 606760703 600725934. Ma chip i tatuaż."

http://olx.pl/oferta/zaginal-pies-rasy- ... a80c6d665c
Ogłoszenie wstawione 24.11.2014

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Zoja » 26 lis 2014, o 11:44

Ojej :cry:

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1131
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 23:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Kesi » 26 lis 2014, o 14:01

oby sie szybko znałazł....
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 632
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Kinginia » 26 lis 2014, o 14:04

:( współczuję i życzę, aby szybko wrócił do domu.

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lis 2014, o 16:33

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Runny » 28 lis 2014, o 16:45

Witam wszystkich - dwu i czworo noznych:-)
Dziekuje za umieszczenie mojego ogloszenia uż.Anonymous2 i za odpowiedzi. Psiak nadal sie nie odnalazł, a nawet nikt go nie widział z daleka, co bardzo mnie dziwi- zawsze ludzie zwracają uwagę na takie "niedzwiadki". Nawet nie wiem juz gdzie szukac i już bardziej licze na to,ze ktos go zabral a nie potrącil...I moze jeszcze jest szansa... Prosze, powiedzcie, czy zdaza sie, ze samojed odnajdzie sam drogę do domu? pozdrawiam wszystkich...

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Anonymous2 » 28 lis 2014, o 17:13

Dobrze by było gdybyś podał/a więcej szczegółów. W jakich okolicznościach psiak zaginął? Czy zdarzały się już wcześniej takie sytuacje? Uciekł z podwórka, zerwał się na spacerze ze smyczy czy jeszcze coś innego się wydarzyło.

Pytałam już prywatnie czy po wpisaniu w bazie numeru chipu widać aktualny numer kontaktowy. Jeśli tego nie sprawdziliście to upewnijcie się, że wszystko jest tak jak być powinno. Dobrze by było gdybyście w bazie danych zaznaczyli, że pies zaginął i jest poszukiwany (wydaje mi się, że jest taka opcja).
Ostatnio edytowano 28 lis 2014, o 17:46 przez Anonymous2, łącznie edytowano 1 raz

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Anonymous2 » 28 lis 2014, o 17:43

Warto byłoby pojechać do schroniska, które odpowiada za wyłapywanie psów z terenu gminy. Nie zawsze jest to schronisko znajdujące się najbliżej, więc trzeba się dowiedzieć, z którym schroniskiem gmina ma podpisaną umowę.
Na Twoim miejscu podzwoniłabym/pojeździła po placówkach weterynaryjnych w okolicy, w której pies zaginął i poinformowała, że taki pies jest poszukiwany. Można porozwieszać/poroznosić ulotki. Szczególnie przy szkołach, bo dzieci często bardziej niż dorośli interesują się psami i zwracają na nie uwagę.

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lis 2014, o 16:33

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Runny » 28 lis 2014, o 18:46

To wszystko juz zrobilam i powtarzam... tzn wszystkie schroniska w wojewodztwie zawiadomione, fundacje tez, "odlawiacz"psow lokalny, straz miejska, weterynarze, chip sprawdzony i zgloszone zaginiecie, ogłoszenia w serwisach lokalnych, ulotki rozwieszone w okolicy, teraz to tylko juz wymieniac ulotki i pewnie warto jeszcze dalej bedzie dotrzec z ulotkami (jak wiadomo samek moze pokonac spore odleglości). Nie mam juz pojecia gdzie pytac... Nasz piesek to 3-letni samczyk (wykastrowany), szczuply, ale dosc wysoki, wygląda dosc typowo poza nosem, ktory sie "odbarwil", tzn nie jest czarny, tylko taki bardziej brązowy. Uciekal juz nie raz, ale zawsze zdolalismy go wypatrzec lub ktos z sąsiadow (maja nasz nr tel i zwykle dają cynk). Wzmocnilismy plot i zawsze pilnowalismy go na dworze i ostatnio dluzszy czas nie uciekal. Ale tym razem musial przecisnąc sie gdzies gdzie jeszcze tego nie robil- do tej pory nie wiem. Maz wszedl do domu podrzucic do kominka, wiec nie widzial go doslownie kilka minut. Zaraz ruszyl sprawdzic te miejsca do kt.wczesniej uciekal... i nic.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Anonymous2 » 28 lis 2014, o 19:02

Jeśli nie wstawiłaś jeszcze ogłoszenia o zaginięciu na facebook schronisk, okolicznych miast i grup zaginione/znalezione to myślę, że warto to zrobić.
Chyba więcej pomysłów nie mam.

BIS Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 14 lis 2014, o 20:14
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zaginął samoyed - Żukowo (woj. pomorskie) - ma chip i ta

Postprzez Ty$ka » 28 lis 2014, o 20:33

A ja bym jeszcze pokusiła się o zgłoszenie na policję. Nie oszukujmy się -samek jest świetnym kąskiem dla złodziei... Niestety, kradzieże psów istnieją, a skoro zero zgłoszeń nt psa od nikogo... może być różnie.

Poinformować warto też media: prasa psia i regionowa, fora, strony regionu...

Następna strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość