Czarek okolice Krakowa

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Puppy
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 10:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez lisia115 » 23 lut 2015, o 22:46

ja niestety podejrzewam, ze umowa z pseudohodowla... dali cynka, ze maja rasowego psa i capneli psa na nastepny dzien...

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez Anonymous2 » 23 lut 2015, o 22:49

Może pomogłoby to na czym może pracownikom schroniska zależeć, czyli pieniądze (bo przecież nie dobro psa).
Powiedzieć, że za pomoc w odzyskaniu psa jest nagroda. :wywraca:
Ostatnio edytowano 23 lut 2015, o 22:52 przez Anonymous2, łącznie edytowano 1 raz

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez ada » 23 lut 2015, o 22:51

Może schronisko wzięło kasę za psa i nie chce, żeby się to wydało. Oby policja szybko odnalazła psiaka, trzymam mocno kciuki.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez Anonymous2 » 23 lut 2015, o 22:53

ada napisał(a):Może schronisko wzięło kasę za psa i nie chce, żeby się to wydało. Oby policja szybko odnalazła psiaka, trzymam mocno kciuki.

Może trzeba zaoferować więcej i pokazać, że jeśli pies nie wróci to będą mieli kłopoty. Ja chyba bym już kierowała sprawę do sądu i chodziła do nich z prawnikami.
Jak się wystraszą to może psa odzyskają.
Ostatnio edytowano 23 lut 2015, o 22:55 przez Anonymous2, łącznie edytowano 1 raz

Puppy
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 10:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez lisia115 » 23 lut 2015, o 22:54

Anonymous2 napisał(a):
lisia115 napisał(a):Sprawa z Czarkiem nie wyglada kolorowo. W sobotę wieczorem trafil do schroniska w Racławicach po czym w niedzielę w godzinach porannych obca osoba odebrała go ze schroniska twierdząc, że to jego pies. Schronisko bez sprawdzenia tatuażu, chipa wydała psa, a teraz nie chcą wyjawić danych osoby, która zabrała psa, informacja jest taka, że Czarek został zabrany na śląsk, nie wiadomo jakie okolice, która część Śląska....
Ogłoszenie ze schroniska :
https://schroniskopsiepole.wordpress.co ... 2/samojed/

Na fb właścicielka założyła wydarzenie :
https://www.facebook.com/events/4564372 ... pe=regular

Prosiłabym w imieniu właścicielki o każdą możliwą pomoc. Również mile widziane są porady co w takiej sytuacji zrobić. Prosiłabym o udostępnianie wydarzenia na FB oraz ogłoszenia na fb
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Czas niestety nie działa na naszą korzyść. W sprawę zamieszana jest już policja, która stara się ustalić dane osoby, która ze schroniska zabrała Czarka.


W jaki sposób policja stara się ustalić dane? Jeśli schronisko ma dokumenty z danymi osoby, która adoptowała psa to chyba nie powinno być problemu. Może niech dowiedzą się kto jest weterynarzem schroniskowym i z nim próbują rozmawiać albo niech pójdą z prawnikiem do schroniska. Chyba mają dokumenty poswiadczajace, że pies jest ich.


od właścicielki ciężko dostać jakieś konkrety, jest podłamana, więcej informacji mam od hodowcy. Schronisko zaczęło zmieniać zeznania. Przez telefon podali, że pies miał tatuaż, ale nie zdążyli sprawdzić, bo przyjechał właściciel po czym gdy właścicielka wpadła z policją uznali, że to jednak nie jest samoyed tylko kundel bez tatuażu....

Junior
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:53
Lokalizacja: Kwaczała/ Kraków

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez Evelyn » 23 lut 2015, o 22:55

I Tv :evil:

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez Anonymous2 » 23 lut 2015, o 22:55

lisia115 napisał(a):
Anonymous2 napisał(a):
lisia115 napisał(a):Sprawa z Czarkiem nie wyglada kolorowo. W sobotę wieczorem trafil do schroniska w Racławicach po czym w niedzielę w godzinach porannych obca osoba odebrała go ze schroniska twierdząc, że to jego pies. Schronisko bez sprawdzenia tatuażu, chipa wydała psa, a teraz nie chcą wyjawić danych osoby, która zabrała psa, informacja jest taka, że Czarek został zabrany na śląsk, nie wiadomo jakie okolice, która część Śląska....
Ogłoszenie ze schroniska :
https://schroniskopsiepole.wordpress.co ... 2/samojed/

Na fb właścicielka założyła wydarzenie :
https://www.facebook.com/events/4564372 ... pe=regular

Prosiłabym w imieniu właścicielki o każdą możliwą pomoc. Również mile widziane są porady co w takiej sytuacji zrobić. Prosiłabym o udostępnianie wydarzenia na FB oraz ogłoszenia na fb
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Czas niestety nie działa na naszą korzyść. W sprawę zamieszana jest już policja, która stara się ustalić dane osoby, która ze schroniska zabrała Czarka.


W jaki sposób policja stara się ustalić dane? Jeśli schronisko ma dokumenty z danymi osoby, która adoptowała psa to chyba nie powinno być problemu. Może niech dowiedzą się kto jest weterynarzem schroniskowym i z nim próbują rozmawiać albo niech pójdą z prawnikiem do schroniska. Chyba mają dokumenty poswiadczajace, że pies jest ich.


od właścicielki ciężko dostać jakieś konkrety, jest podłamana, więcej informacji mam od hodowcy. Schronisko zaczęło zmieniać zeznania. Przez telefon podali, że pies miał tatuaż, ale nie zdążyli sprawdzić, bo przyjechał właściciel po czym gdy właścicielka wpadła z policją uznali, że to jednak nie jest samoyed tylko kundel bez tatuażu....


Koniecznie nagrywać wszystkie rozmowy.

Puppy
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 10:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez lisia115 » 23 lut 2015, o 22:58

Gdybyśmy wiedzieli nagralibyśmy naszą pierwszą rozmowę, ale nie sądziliśmy, że tak sprawy się potoczą... Od wypadku mam screena ze strony schroniska, jak byk napisali, że to samoyed... po prostu to co tu się wyprawia to są czyste przekręty...

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez Anonymous2 » 23 lut 2015, o 23:08

Zrobić porządne wydarzenie, w którym będzie więcej informacji i prosić o pomoc w nagłośnieniu sprawy. Sprawa jest poważna, a wydaje mi się, że utworzone wydarzenie nie oddaje powagi sytuacji i zbyt mało jest napisane o całym zdarzeniu, o problemach jakie robi schronisko i jak nieodpowiedzialnie podeszli do sprawy.
Sprawić, żeby ludzie chętniej wydarzenie udostępniali, zamieścić więcej zdjęć, również tych ze schroniska.

Puppy
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 10:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez lisia115 » 23 lut 2015, o 23:13

Tak jak mowilam, kontakt z właścicielką jest utrudniony, ja tu wypisuje tyle ile wiem, bo wiem, że tutaj są osoby, które siedzą w rasie, a na fb nie założę wydarzenia konkurencyjnego względem właścicielki, kazałam dodać zdjęcia, zostały dodane cztery, tak naprawdę nie wiadomo gdzie znajduje się psiak. Nie wiadomo też czy ten śląsk jest podany zgodnie z prawdą, schronisko utrudnia wszelki dostęp do danych, mogą również to być dane na zbycie nas...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości