Czarek okolice Krakowa

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez iwa » 27 lut 2015, o 21:39

Czy wiadomo coś nowego o Czarku ?

Puppy
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 10:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez lisia115 » 27 lut 2015, o 21:50

Chyba nie, a przynajmniej ja nic na ten temat nie wiem. Można pisać do Asi na fejsie, może odpisze, ale wydaje mi się, że nic nowego nie jest podane.


Zgadzam się jednak z tym, że przy psie nie da się siedzieć non stop, każdy ma jakieś obowiązki w domu i nie da się siedzieć załóżmy przy psie 3-4h jak ma taką ochotę tyle posiedzieć na zewnątrz... Wiadomo, że tu jak najlepsze zabezpieczenia, trwale, wysokie ogrodzenie, ale jak sie pies uprze to da sobie radę ze wszystkim.

BIS Junior
Posty: 695
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 00:46
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez goloszka » 27 lut 2015, o 22:15

Benek czasami taka mala dziurka zwieje,ze ja sie zastanawiam jak on sie tam przecisnal

Puppy
Posty: 43
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 10:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez lisia115 » 27 lut 2015, o 22:40

Jak to mówią - dla chcącego nic trudnego.

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 915
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarek okolice Krakowa

Postprzez Anonymous2 » 1 mar 2015, o 09:56

lisia115 napisał(a):Zgadzam się jednak z tym, że przy psie nie da się siedzieć non stop, każdy ma jakieś obowiązki w domu i nie da się siedzieć załóżmy przy psie 3-4h jak ma taką ochotę tyle posiedzieć na zewnątrz... Wiadomo, że tu jak najlepsze zabezpieczenia, trwale, wysokie ogrodzenie, ale jak sie pies uprze to da sobie radę ze wszystkim.


Ja również rozumiem, że psy są różne i jeśli naprawdę zrobili co mogli, żeby zabezpieczyć ogród przed ucieczkami, a pies mimo to potrafił wyjść to zupełną podstawą powinna być obroża z widoczną adresówką.

Chip nie zastąpi zwykłego identyfikatora. Nie każdy wie, że jest coś takiego jak chipowanie psów. Nie wszędzie są sprawne czytniki i nie zawsze weterynarz znajdzie chip. Jak znajdzie to możliwe, że sprawdzi jedną bazę, a jak tam nie będzie danych to trudno. Nie wszędzie są weterynarze dostępni 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Na pewno szybciej pies trafi do domu, jeśli osoba, która go znajdzie od razu zobaczy numer telefonu niż jak będzie trzeba szukać chip i przeszukiwać bazy.

Poprzednia strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość