Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez Monmar » 29 gru 2016, o 19:42

hmm nie wysłało mi mojego komentarza :P
pisałam że chętnie zobaczę takie ogłoszenie i poznam taką hodowlę bo się z tym nigdy wcześniej nie spotkałam
może niech znajoma da Pani namiary

Bejbik
Posty: 8
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 14:59

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez KlaudiaLipinska » 29 gru 2016, o 19:46

Ja znalazłam bardzo dużo ogłoszeń ze za darmo z za granicy tylko trzeba zapłacić za transport nie wiem czy to oszustwo , ale dziwi mnie fakt ze osoby posiadające tutaj te pieski są tak zamknięte na to ze faktycznie można kupić taniej niż te kwoty co podajecie w komentarzach, No ale ja już więcej nie komentuje bo nie ma sensu podpowiem na sprzedajemy , ogloszenia24 czy gratka i inne portale maja czasami ogłoszenia z tańszymi tymi pieskami nie po 6 tysięcy . Pozdrawiam miłego wieczoru

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez Zoja » 29 gru 2016, o 20:19

Jakim trzeba być naiwnym żeby liczyć, że dostanie się w życiu cokolwiek za darmo?? :x
Ogloszenia zza granicy o psach za darmo to są oszustwa czekające na takich naiwniaków. Te psy nie istnieją!! Płacisz za 'transport' a potem kontakt sie urywa!! Jest o tym na forum wątek.
Szczeniaki za 500-700 zl to albo z pseudo albo nie samojedy albo równiez oszustwo (zazwyczaj, tez juz bylo o tym). Placisz zaliczke a potem ani widu ani slychu.
To jest powazne forum i odpowiadają tutaj osoby które są hodowcami lub znają się na temacie, nie obrazaj sie tylko nie szukaj taniej okazji bo takich NIE MA. Jesli pies jest podejrzanie tani to znaczy ze to sciema. Chcesz samojeda, to sobie zaplanuj, uskładaj! Po 500zl miesiecznie i za pol roku bedziesz miec prawdziwego zdrowego psa a nie podróbe czy pieniadze w bloto oszustom.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 21:10
Lokalizacja: Zaścianki

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez RmK » 29 gru 2016, o 20:29

Tu link do przykładowego darmowego, zagranicznego samoyeda. Trochę ma z owczarka belgijskiego...
http://www.deine-tierwelt.de/kleinanzeigen/lieber-belg-schaeferhund-samojeden-mischling-sheldon-ca-9-jahre-sucht-zuhause-fuer-immer--a82483883/
Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:31
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez Monmar » 29 gru 2016, o 20:31

ale ma pigmentu :devil:

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez Winterfield » 29 gru 2016, o 20:44

KlaudiaLipinska napisał(a):maja czasami ogłoszenia z tańszymi tymi pieskami nie po 6 tysięcy . Pozdrawiam miłego wieczoru


Ale dlaczego od razu 6 tysięcy?? ja cały czas piję do tego, że nie ma samoyedów po 500zł podanych w tytule wątku :|
samoyeda można kupić od 2 tysięcy, choćby teraz dostępne są szczeniaki ze słowackiej hodowli po 500 euro
ale 500 euro to nadal nie jest 500 złotych za prawdziwego szczeniaka rasy Samoyed
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Champion
Avatar użytkownika
Posty: 2329
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 23:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez iwa » 29 gru 2016, o 20:55

Uspokójmy nieco atmosferę :) Zadałabym podstawowe pytanie: Klaudia, ile masz lat? Bo mam wrażenie, że jesteś bardzo młodą osobą. Stąd być może trochę naiwne i lekkomyślne podejście do tematu posiadania samoyeda.
Rozumiem, że pewnie bardzo chciałabyś psa tej rasy. Ale uwierz, osoby na tym forum znają temat. Nie traktuj ich wypowiedzi jako krytyki. Posłuchaj i spróbuj pomyśleć. Korzystając z ogłoszeń, o których mówisz, możesz trafić na psa, który niekoniecznie wyrośnie na samoyeda. A jak będzie chory? Co wtedy? Nie będziesz żałowała, że nie przemyślałaś wszystkiego dokładnie?

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez Zoja » 29 gru 2016, o 21:00

RmK napisał(a):Tu link do przykładowego darmowego, zagranicznego samoyeda. Trochę ma z owczarka belgijskiego...
http://www.deine-tierwelt.de/kleinanzeigen/lieber-belg-schaeferhund-samojeden-mischling-sheldon-ca-9-jahre-sucht-zuhause-fuer-immer--a82483883/


:lol2: dobre

Bejbik
Posty: 8
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 14:59

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez KlaudiaLipinska » 29 gru 2016, o 21:19

Mam 28 lat jeżeli to jest ważne . Posiadam zwierzęta i wiem jaka to jest odpowiedzialność jak zachorują i ze tez są one kosztowne . Napisałam wątek wydaje mi sie ze w normalny sposób, pytam bo wiem ze są takie okazje jak widac już nie chodzi nawet o oszustwa . Szczerze nie stać mnie na zakup aby wydać jednorazowo np 2 tysiące dlatego szukam "okazji" moze ktoś posiada szczeniaka i będzie chciał sie go niestety pozbyć wiem ze brzmi to zle ale takie jest życie dużo zwierząt zostaje oddawanych do schronisk ( już sprawdzałam czy moze w jakimś jest ta rasa) jeżeli już ktoś taki by sie znalazł to post jest po to aby pokazać ze bym przyjęła a zwierzęta u nas nie maja zle, moze i naiwne myślenie rozumiem wasza fustracje, w marzenia trzeba wierzyć moze kiedyś uzbieram ale co tracę dodawając taki post ? Wydaje mi sie ze nic

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Przygarnę samoyeda lub kupie do 500 zł

Postprzez Winterfield » 29 gru 2016, o 21:34

Myślę, że najrozsądniej będzie poczekać i odkładać pieniążki stopniowo, myślę że większość ludzi nie ma ot tak na pstryknięcie palcem 2-6 tysięcy na zakup psa ;) ja na pewno nie :P i taki zakup niestety wiąże się z czekaniem i odkładaniem małych kwot, aż się nazbiera - u większości tak jest ;) naprawdę warto jednak pozwlekać, a czas oczekiwania wykorzystać na poznawanie rasy, hodowców, przeglądanie planów hodowlanych... ja rasą interesuję się 7 lat, a wciąż nie wiem wszystkiego i wiele rzeczy mnie zaskakuje :)
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości