Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Royal Winter Marta » 7 lut 2017, o 00:35

Moi drodzy, dodaje posta na prośbę Olgi Wiechowskiej, hodowcy Royal Winter.


Kochani... Sprawa bardzo delikatna, a zarazem do natychmiastowego dzialania. Pies urodzony w mojej hodowli,Royal Winter, potrzebuje pomocy.
Viena to suczka, która do tej pory mieszkała wraz z kochającą rodziną , jednak kilka dni temu zmarł tragicznie właściciel suczki , żona jak można się domyślać jest w tej chwili zupełnie załamana i mówiąc realnie na ten moment nie ma z nią kontaktu - o całej sytuacji poinformowała hodowce matka włascielki. która zwróciła się do niej z problemem, z którym ona sama nie jest wstanie sobie poradzić. Włascicielka suczki nie ma w tym momencie środków do życia, a jej matka to kobieta na emeryturze , która w tym momencie sprawuje opiekę nad psem ( w trakcie chemioterapii , córką która nie radzi sobie z obecną sytuacją i dwójką wnucząt , które nie wyobrażają sobie życia bez psa ). Podczas rozmowy wspomniała, że przeszło jej przez myśl zwrócenie Samojedki do hodowli, jednak ze względu na dzieci które są bardzo związane z Vieną takie wyjście także nie jest dobre.
W przypadku leczenia suczki , koszta to nie tylko chemioterapia to także , specjalna dieta , badania u specjalisty , badania laboratoryjne kontrolne , suplementy diety, a także koszty dojazdów do lekarza. Już niejednokrotnie przekonaliśmy się że samoyedziarze to ludzie o wielkim sercu, więc mamy nadzieję, że i tym razem znajdą się osoby, którym nie jest obojętny los tej suczki….
Każdy z Was , kto chciałby wspomóc leczenie suczki proszony jest o kontakt na priv Każda złotówka jest tu na miarę złota, a może trafniej ujmując "na miarę życia " tej wciąż młodej bo 3 letniej suczki....

Suczka ma swoje wydarzenie na FB:
https://web.facebook.com/events/1825150 ... _tab=about
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Royal Winter Marta » 7 lut 2017, o 00:37

Ja osobiście od siebie zapraszam na mój profil FB ( https://web.facebook.com/marta.kolano ), na którym będą prowadzone licytacje rozet, z których cały dochód będzie przeznaczony na Viene :tuptup: :tuptup: :tuptup:

DO DZIAŁANIA!
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 1131
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 23:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Kesi » 7 lut 2017, o 01:06

straszna tragedia....Sama nie tak dawno.... byłam w podobnej sytuacji i wiem jak bardzo liczy się każda pomoc.....:( Tym bardziej że chodzi tutaj dodatkowo o życie suni ....
Obrazek

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Royal Winter Marta » 7 lut 2017, o 01:17

:cry:
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Zoja » 7 lut 2017, o 03:55

Ojej :cry:
Moze najprosciej by bylo udostepnic numer konta? Tak najszybciej mozna by bylo pomoc w tej sytuacji?! Ewentualnie moze jakas lista co pilnie potrzeba do kupienia to by sie zamowilo i wyslalo na dany adres??
Dzialamy dziewczyny i chlopaki!

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez ada » 7 lut 2017, o 11:28

Trzeba pomóc, rzeczywiście chyba najprościej podać numer konta.

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Royal Winter Marta » 7 lut 2017, o 11:41

Tak naprawdę potrzebne są pieniądze, ewentualnie jakieś "fanty" do zrobienia bazarku...

Dzisiaj na fb na licytację wystawiłam zrobioną przeze mnie rozete, można ją zobaczyć tu:

https://web.facebook.com/marta.kolano/p ... 6501442005

Ważna jest każda złotówka, bo niestety na chwilę obecną sytuacja jest naprawdę krytyczna.... :(
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Pośredni
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 09:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Świdwin

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez colekcjonerka » 7 lut 2017, o 12:05

Marta...nie chcę tu nikogo oceniać bo nie taki mam zamiar i mam nadzieję, ze mnie źle nie zrozumiesz. Właściciele są faktycznie w bardzo przykrej sytuacji, naprawdę szczerze współczuję. Myślę że w obliczu śmierci bardzo bliskiej osoby nie są w stanie nawet normalnie funkcjonować. Wierzę, ze dzieci są bardzo związane z sunią, ja też za nic w świecie nie oddałabym swoich psów. Sama chętnie prześlę parę zł na pomoc suczce. Tylko czy to na dłuższą metę pomoże? Myślę, że zorganizowanie takiej akcji na pewno wspomoże rodzinę finansowo tylko co dalej... Kurcze, strasznie to przykre. Sama wiem jak duże są koszty utrzymania psa, to nie jest tylko karma (a nawet jeśli jest to jej koszt nie jest też wcale taki mały). A w tym przypadku dochodzi jeszcze jak wspomniałaś bardzo kosztowne leczenie itd. Jak rodzina poradzi sobie w dalszym czasie?

Czy numer konta jest podany na wydarzeniu fb?

Grand Champion
Avatar użytkownika
Posty: 3446
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:56
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Royal Winter Marta » 7 lut 2017, o 12:27

Michalina, nie mam pojęcia... Nie wybiegaliśmy tyle w przyszłość... na chwilę obecną myślimy o zebraniu jak najszybciej możliwie największej gotówki...
Ja cyklicznie będę wystawiać rozety i cały dochód z nich wysyłać do Olgi, bo to ona jest z nimi w kontakcie.

Padł też pomysł bazarku ze strony Kamili Bardzkiej. Sama ma sklep, więc zawsze jest w stanie coś dać.
Hodowla samoyedów Royal Winter FCI
www.royalwinter.pl

Administrator ds. Sporów
Avatar użytkownika
Posty: 2174
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 13:15
Lokalizacja: Polska

Re: Samoyedka Viena potrzebuje naszej pomocy!

Postprzez Zoja » 7 lut 2017, o 12:31

mi sie wydaje, ze z tym bazarkiem to za dlugo zejdzie a zbierze sie grosze. (chyba).
Najlepiej dac numer konta i niech kazdy zeby chociaz po 20zeta wplacil to juz sie zbierze co nieco :yyy:

ale oczywiscie bazarki i inne tego typu to jak najbardziej tylko na to potrzeba troche czasu a tak by bylo z kontem najszybciej i na juz

Następna strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości