dom dla samoyeda

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Bejbik
Posty: 6
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 13:51

dom dla samoyeda

Postprzez inga » 4 kwi 2017, o 14:27

Słuchajcie jestem tu nowa, ale tez psiara ( i kociara tyż)
Zdecydowałam sie tu napisać bo botrzebuje lekarstwa dla mojej przyjaciółki. Kilka dni temu po ponad roku wstawania po nocach do zwierzaka, nieustannych wizytach u wetow, suplementacji itp musiała uśpić swoją ukochaną 17 -letnią sunie samoyedkę. To była jedna z najcięższych decyzji jaka czasem podejmujemy i z ktorymi zawsze wiąża sie wyrzuty sumienia i poczucie straty. Wiem i po prostu mam pewnośc ( nie pytajcie proszę skąd sie bierze, tak po prostu jest) że najlepszym pocieszeniem byłoby przygarniecie psa w potrzebie, najlepiej podobnego - tu zaznaczam zakup nie wchodzi w grę - Ona ma sporo psow ( koni i kotów też) i wszystkie sa adoptowane, zmarla sunia tez byla adoptowana. A zatem szukam psiaka w typie samoyeda, ktory po prostu potrzebuje domu. jeli ktos coś slyszal o takim psiaku po proszę o info na pw. ( acha to nie ma być zadna niespodzianka na zasadzie że zjawiam sie z psiakiem) szukam obecnie w sieci takich psow do adopcji, ale tu moja przyjaciólka miala racje - cieżko znaleźc.

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:04

Re: dom dla samoyeda

Postprzez KingsizeSamoyeds » 4 kwi 2017, o 15:41

W jakim wieku psiaka szukasz? I jakiej płci?
17 lat- piękny wiek jak na samka :serducho:

Bejbik
Posty: 6
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 13:51

Re: dom dla samoyeda

Postprzez inga » 4 kwi 2017, o 15:52

KingsizeSamoyeds napisał(a):W jakim wieku psiaka szukasz? I jakiej płci?
17 lat- piękny wiek jak na samka :serducho:

Myśle że wiek nie ma większego znaczenia, oni niedawno , tzn rodzina przygarneli 12 letniego setera bo przypominał psiaka którego wcześniej mieli. Ale gdyby to była dziewczynka na pewno byłoby lżej.

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:04

Re: dom dla samoyeda

Postprzez KingsizeSamoyeds » 4 kwi 2017, o 15:56

Przyszedł mi na myśl piesek, który już bardzo długo w schronisku czeka, ale to chłopiec :(

Bejbik
Posty: 6
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 13:51

Re: dom dla samoyeda

Postprzez inga » 4 kwi 2017, o 17:57

KingsizeSamoyeds napisał(a):Przyszedł mi na myśl piesek, który już bardzo długo w schronisku czeka, ale to chłopiec :(


Jeli masz jakąs fotkę , albo link to wrzuc na pw, albo tu. Podeślę :)

Puppy
Posty: 78
Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: dom dla samoyeda

Postprzez MilaKamila » 4 kwi 2017, o 18:15


BIS Puppy
Posty: 89
Dołączył(a): 28 cze 2016, o 21:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: dom dla samoyeda

Postprzez EwaM. » 4 kwi 2017, o 18:58

Lexi niestety nie jest jeszcze do adopcji :cry: Ale polecam śledzić jej wątek, bo na pewno na bieżąco jej stan będzie aktualizowany.

Bejbik
Posty: 6
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 13:51

Re: dom dla samoyeda

Postprzez inga » 4 kwi 2017, o 20:06

dziekuje za odzew. linki podesłałam, odebrane zostana pewnie dziś wieczorem. Ale po rozmowie prze tel wiem że te poszukiwania to dobry pomysł.

Puppy
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:04

Re: dom dla samoyeda

Postprzez KingsizeSamoyeds » 5 kwi 2017, o 13:17

inga napisał(a):
KingsizeSamoyeds napisał(a):Przyszedł mi na myśl piesek, który już bardzo długo w schronisku czeka, ale to chłopiec :(


Jeli masz jakąs fotkę , albo link to wrzuc na pw, albo tu. Podeślę :)


Myślałam o Zoltanie :(

viewtopic.php?f=67&t=1542

Bejbik
Posty: 6
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 13:51

Re: dom dla samoyeda

Postprzez inga » 10 kwi 2017, o 21:18

Napiszę tak. Lexi miała by szansę na absolutnie cudowny i mądry dom, pytanie kiedy to sie wszystko jakoś powyjaśnia? Znajoma chetnie porozmawialaby o tej adopcji tylko potrzebny byłby jakiś kontakt, i jest jeszcze jedne problem - czyli transport z Jeleniej Góry do Wadowic bo one nie jest w stanie teraz pojechać po psa ( kilka chorych zwierzaków na stanie), poprosilabym też na pw o jakiś kontakt do opiekunów Zoltana - jest brany pod uwagę.

Następna strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości