Zaginął Samoyed - Łaziska Górne, woj. śląskie

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Zaginął Samoyed - Łaziska Górne, woj. śląskie

Postprzez Winterfield » 18 lip 2017, o 18:16

https://www.olx.pl/oferta/uwaga-zaginel ... 1;promoted

UWAGA Zaginęła suczka rasy Samoyed PROSZĘ O POMOC
Łaziska Górne, mikołowski, Śląskie, Łaziska-Centrum Dodane o 14:20, 17 lipca 2017,

W sobotę w Łaziskach Górnych około godziny 21 zaginęła 11 miesięczna suczka rasy Samoyed. Pies jest bardzo żywy i pogodny. Członek rodziny i przyjaciel 6-letniego dziecka.
Proszę o kontak jeśli , ktoś coś wie. Dla osoby, która psa odnajdzie nagroda pieniężna.

Kontakt 507-133-340

Obrazek
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Bejbik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 27 maja 2016, o 21:10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Zaginął Samoyed - Łaziska Górne, woj. śląskie

Postprzez Vense » 19 lip 2017, o 03:45

https://www.olx.pl/oferta/samoyed-pies- ... 283572a37d

Może to nie jest związane ze sprawą, biorąc pod uwagę, że tu jest pies, ale dziwi mnie nazwa hodowli "Szafirowy cud FCI". Czy ta hodowla miała samoyedy?

Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 5914
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 16:52
Lokalizacja: Łaszewo / Brodnica

Re: Zaginął Samoyed - Łaziska Górne, woj. śląskie

Postprzez Winterfield » 19 lip 2017, o 08:55

Też zwróciłam na to uwagę, ale może hodowla Szafirowy Cud jest po prostu właścicielem tego psa? Bo taka hodowla istnieje, tylko hoduje yorki. Pytanie, czy ktoś im szczeniaka sprzedawał...
"Często nie polemizuję z lenistwa, gdy trzeba ubrać w ładne słowa pytanie, czy ktoś zupełnie stracił rozum." [Małokulturalna blog]
[Nasz kanał na YouTube] - ponoć pierwsze 100 tysięcy subskrybentów jest najtrudniejsze, później jest z górki... daj suba!

Obrazek

Puppy
Posty: 78
Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Zaginął Samoyed - Łaziska Górne, woj. śląskie

Postprzez MilaKamila » 19 lip 2017, o 12:11

Też mnie treść tego ogłoszenia zaintrygowała. Kilkukrotnie próbowałam się skontaktować i zapytać o szczegóły, ale nikt nie odbiera ;/

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości