Juki szuka domu

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 13:58

Juki szuka domu

Postprzez Jukulka » 8 lut 2018, o 16:49

Witam serdecznie,

Piszę do Państwa z ogromną prośbą. Poszukuję dobrego domu dla 6-cio letniej suczki samoyed (bez rodowodu).
Suczka mimo, że jesienią skończyła 6 lat jest bardzo radosna i energiczna. Juki wymaga dużo uwagi i ruchu, którego nie jestem w stanie jej zapewnić. Niedawno córka która pomagała mi w opiece nad psem wyszła za mąż i wyprowadziła się, a mi wydłużono godziny pracy. Poza pracą studiuję, oraz mam mnóstwo innych zobowiązań, które sprawiają, że suczka całymi dniami siedzi sama w domu. Jestem w stanie zapewnić jej tylko krótki spacer rano i wieczorem. Widzę, że jest bardzo nieszczęśliwa.
Niestety nie znam osobiście nikogo, kto mógłby przygarnąć Juki i zapewnić jej lepsze warunki bytowe, dlatego w pierwszej kolejności piszę do Państwa, ponieważ znacie tą rasę, jej temperament i wymagania.

Juki ma mocny charakter, jednak kocha wszystkich ludzi i nikomu nie zrobiłaby krzywdy. Jest odrobinę niedelikatna i bardzo emcjonalna - szaleje z radości na widok ludzi i psów - jest bardzo towarzyska. Uwielbia zabawy i pieszczoty. Myślę, że byłaby bardzo szczęśliwa wśród innych samoyedów :) W pełni szczęśliwa byłaby przy domu z wybiegiem. Niestety nie nadaje się do zadbanego ogródka, ponieważ gdy tylko widzi gołą ziemię próbuje kopać dołki.
Jest zaszczepiona, odrobaczona i wykąpana.

Mieszkam wraz z suczką w Bydgoszczy (woj. Kujawsko-Pom.), jednak jakby ktoś z innej części Polski był skłonny przygarnąć Juki, mogę postarać się ją dowieźć :)

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Obrazek Obrazek Obrazek

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 681
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:12

Re: Juki szuka domu

Postprzez ada » 9 lut 2018, o 11:27

Jeśli już znajdzie się osoba chcąca zaopiekować się Juki, to proszę, żebyś zadbała o jej sterylizację. Rasa jest coraz bardziej popularna, a wizja łatwego zarobku dla psycholi bardzo kusząca. Mam nadzieję, że będziesz regularnie monitorować co się u niej dzieje. Ludzie, którym powierzysz Juki muszą być mega odpowiedzialni, obeznani z rasą, zdolni do poświęceń. Przefiltruj ich z lewa na prawo. Psa pochodzącego z legalnej hodowli zawsze można oddać hodowcy, od którego na pewno otrzymałabyś pomoc. Kupując bez papierów sama się tej pomocy pozbawiłaś. Życzę Juki odpowiedzialnego, kochającego domu.

Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 2 mar 2018, o 14:42

Re: Juki szuka domu

Postprzez gapa » 2 mar 2018, o 14:49

czy prośba jest aktualna?

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość