Pomoc dla Buffki

Do adopcji, zgubiony, poszukiwany, znaleziony!
Adoptions inc.

Moderator: Anonymous2

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 01:19
Lokalizacja: Kraków.

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Mhruu » 26 lip 2018, o 07:56

Z całą pewnością jest lepiej. Niedawno zakończyliśmy rehabilitację i niedługo będziemy jechać do dr Novaka. Po wizycie napiszę więcej. Buffy nieco krzywo stawia łapę, ale wszystko zależy od dnia i poziomu zmęczenia. Jednego dnia chodzi całkowicie prosto i poprawnie, drugiego idzie krzywo.

BIS Junior
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 01:19
Lokalizacja: Kraków.

Re: Pomoc dla Buffki

Postprzez Mhruu » 20 paź 2018, o 00:43

Kochani...
W sobotę miałam napisać, że Buffka jest po operacji i jak świetnie sobie radzi, ładnie chodzi na obu łapkach i jacy jesteśmy szczęśliwi. Niestety w niedzielę koło południa, Buffka chciała zmienić miejsce spanka i kładąc się, straciła równowagę i upadła. Pisk, jaki się rozległ był przerażający... Od razu ją podniosłam (byłam tuż przy niej!). Buffka warczała na mnie i lizała mnie po rękach... Musiała okropnie cierpieć. Od razu zadzwoniłam do kliniki i kazali nam natychmiast przyjechać. Buffka nie stawała na łapie, z każdym ruchem piszczała. Jak wstała, łapka wisiała bezwiednie. Dzwoniłam do kogo się dało, by zawiózł nas do kliniki, gdyż nam niestety zepsuł się samochód. Na szczęście udało się i pojechaliśmy do kliniki. Już na wejściu nam powiedzieli, że łapa jest złamana. Buffka została w klinice. Dr Novak postanowił, że sprowadzi płytkę, która będzie trzymała kość, gdyż to będzie najlepsze rozwiązanie. Koszt samych materiałów to nieco ponad 2000zł. Dr Novak nie wziął nic za swoją pracę. Usłyszałam, że Buffka jeszcze raz zrobi coś z tą łapką i będzie już nie do uratowania... ;(
Jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc... Mamy do opłacenia fakturę za złożenie łapki, konieczna będzie rehabilitacja (prawdopodobnie co najmniej dwa, trzy miesiące).
Bardzo prosimy o udostępnienia. Każdy grosz, każdy sms i każde udostępnienie jest na wagę złota.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/niezbe ... cja-pomocy

Poprzednia strona

Powrót do SAMOYEDY W POTRZEBIE / Samoyeds rescue

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości